Muzyka

Nowy cud od Nothing But Thieves

Nothing But Thieves opublikowali singiel "Miracle, Baby".
Nothing But Thieves zapowiedzieli 5-utworową EP-kę "Moral Panic II", kontynuację ich zeszłorocznego albumu "Moral Panic". Wydawnictwo promuje drugi po "Futureproof" singiel, "Miracle, Baby".

"Moral Panic II" jest następcą uznanego trzeciego albumu zespołu "Moral Panic". Pomimo tematycznych i tekstowych powiązań, EP-ka została napisana po ukończeniu płyty. Zawiera 5 zupełnie nowych utworów, w tym ostatni singiel "Futureproof" i najnowszy "Miracle, Baby". To refleksyjne dzieło zabarwione emocjami, gniewem i nadzieją, która otwarcie porusza problemy współczesnego społeczeństwa. EP-ka ukaże się 23 lipca za pośrednictwem RCA Records i jest już dostępna w przedsprzedaży.

- "Moral Panic II" to coś, co postanowiliśmy zrobić dopiero po zmiksowaniu i zmasterowaniu części I - czytamy o oświadczeniu kapeli. - Czuliśmy, że nie skończyliśmy jeszcze z motywem "Moral Panic" - częściowo dlatego, że nie byliśmy jeszcze w stanie pojechać z nim w trasę, krok naprzód nie wydawał się być w porządku. Mieliśmy jednak czas na ocenę albumu i zbadanie niektórych ścieżek, które mógł ominąć
Ważnym było, aby "Moral Panic II" składała się z całkowicie świeżych, nowo napisanych piosenek, a nie utworów, które po prostu nie znalazły się na albumie, tak jak funkcjonowałaby tradycyjna wersja deluxe. Brzmi znajomo, ale przy okazji skupiliśmy się na nowej stronie zespołu. Część II naprawdę dopełnia część I - powinny być traktowane jako jeden projekt.

Wydany w zeszłym roku trzeci album "Moral Panic" zdobył ponad 102 miliony odtworzeń, a także wygrał nagrodę Best Indie Act na Global Radio 2021 Awards. "Moral Panic" był następstwem EP-ki "What Did You Think When You Made Me This Way" z 2018 roku, uznanego albumu "Broken Machine" z 2017 roku oraz debiutanckiego albumu "Nothing But Thieves".

Lista utworów "Moral Panic II":
1. Futureproof
2. If I Were You
3. Miracle, Baby
4. Ce n´est Rien
5. Your Blood


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 13 lipca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca