Muzyka

Pezet wypuszcza nowy utwór i "Muzykę Współczesną" na winylu

Pezet opublikował nowy teledysk do premierowego utworu "Mem". Singiel, który jest już dostępny do odsłuchu na platformach streamingowych znajdzie się na winylowej wersji "Muzyki Współczesnej". Właśnie ruszył pre-order wydawnictwa na www.peze81.pl.
- Byłem w dość melancholijnym nastroju, a jednocześnie było już lato, świeciło słońce i było mi zwyczajnie dobrze - mówi Pezet. - Dla mnie to dość prosty komentarz do otaczającego mnie dziś świata. Z nieudaną, czyli moją "ulubioną", historią miłosną w tle. Trochę o tym, że im dalej w las tym tak naprawdę mniej wiemy o świecie, o dewaluacji wielu ludzkich wartości, nietrwałości relacji. Ale jednak jest w nas dużo zgody na to. Na zasadzie "it is what it is", chodźmy gdzieś, pójdźmy potańczyć, wyjdźmy, pieprzyć to, żyjmy.

"Muzyka współczesna LP" to dwa winyle w kolorze smoke magenta. Podobnie jak w wydaniach Deluxe i Extended tracklista albumu różnić się będzie od wersji podstawowej i zostanie do niej dodany utwór "Mem". Oprócz tego w poligrafii wydania znajdą się teksty wszystkich utworów. W sklepie winylownia.pl winyl dostępny jest w limitowanym (200 sztuk) wydaniu "half black/ half magenta".

Premiera i koncerty w ramach trasy Extended Tour są zamknięciem trwającego dwa lata rozdziału "Muzyka współczesna" w karierze Pezeta. Album osiągnął status potrójnej platyny, a singiel "Magenta" status diamentowego singla. Są to jak dotąd najwyższe wyróżnienia w dyskografii Pezeta.

Pezet - Extended Tour
10 września - Wrocław - Tor Wyścigów Konnych Partynice
24 września - Warszawa - Błonia PGE Narodowego

Pezet zagra również w:
8 sierpnia - Gdyni - Open´er Park
12 sierpnia - Chorzów - Fest Festiwal
14 sierpnia - Olsztyn - Green Festiwal


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 15 lipca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca