Muzyka

KAMP! remiksują Natalię Szroeder

Natalia Szroeder nie zatrzymuje się i wciąż zaskakuje. Wspólnie z KAMP! - jednym z najważniejszych elektronicznych zespołów w Polsce, stworzyli doskonały klubowy remix piosenki "Połóż się tu", idealny na imprezy w gorące letnie wieczory.
- To była dla mnie wymarzona współpraca. Bardzo lubię twórczość KAMP!, więc ogromną frajdą i zaszczytem było podziałać wspólnie przy "Połóż się tu" - mówi Natalia Szroeder. - Szybko złapaliśmy wspólny muzyczny język i praca w studiu szła naprawdę ekspresowo. Przebieram nogami od długiego czasu z niecierpliwości - wspaniale, ze w końcu możemy podzielić się z Wami efektami!

- Gdyby każda współpraca przebiegała na takim poziomie, to byłby raj na ziemi - mówi Michał Słodowy z KAMP! - Menadżer dzwoni z propozycją remixu, przesyła ścieżki wokalne, siadamy do pracy i po 2 godzinach mamy ogarnięte główne motywy, a całość zamykamy po tygodniu. Co się zdarza ekstremalnie rzadko, weszliśmy razem do studia i dograliśmy dodatkowe wokale. Dobra energia od początku do końca i - miejmy nadzieję - nie ostatnie nasze wspólne działanie.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 15 lipca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca