Muzyka

Dara i jej "Thunder"

Dara opublikowała teledysk do najnowszego singla "Thunder". Utwór inspirowany jest latami 80., ale jednocześnie zachowuje nowoczesne brzmienie.
Piosenka, która miała premierę tydzień temu, trafił na ponad 20 międzynarodowych playlist w serwisach streamingowych m.in. w Polsce, Rosji, Niemczech, Szwajcarii czy na Węgrzech. Utwór jest obecnie jednym z najczęściej granych singli w jej rodzimej Bułgarii. Teraz Dara przedstawia teledysk do "Thunder".

W klipie artystka przemienia się w postacie ze snu całkiem zwyczajnej dziewczyny. Przeskakuje pomiędzy różnymi rzeczywistościami niespodziewanie zmieniając też swój wizerunek - od super bohaterki, poprzez urzekającą artystkę cyrkową aż do astronautki, która podziwia wszechświat.

- Ten projekt to kombinacja mocnej, dynamicznej piosenki i świetnego wideo, które uderzają z wielką mocą - dokładnie tak jak grzmot (Thunder). Jestem bardzo dumna z efektu końcowego - mówi Dara.

Klip kręcony był w 4 lokalizacjach przez ponad 20 godzin. Reżyserem obrazu jest Stefan Marinov-Buddubbaz, a producentem Petko Andonov.
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 20 lipca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca