Muzyka

Martin Lange zabierze gdzieś daleko stąd

21 lipca w serwisach streamingowych ukazała się studyjna wersja trzeciego singla duetu Martin Lange "Gdzieś daleko stąd", natomiast na You Tube pojawi się teledysk z live sesji.
Utwór zapowiada debiutancki album zespołu, którego premiera przewidziana jest na 2022 rok.

- Live sesja to nasz sposób na przedstawienie się publice nie tylko jako duet producencki, ale też jako energetyczny live'owy band, pełny rockowej energii, gotowej do wyzwolenia na scenie - mówią muzycy. - Z pełnym składem spędzamy czas w salce prób od początku tego roku. Podczas pracy zależało nam żeby materiał, który wyprodukowaliśmy i nagraliśmy, praktycznie od początku do końca sami, uwolnił z siebie też live'owy potencjał. Udało się to nam zrobić z muzykami, z którymi znamy się od początków naszej muzycznej drogi.

- Są chwile w których czujemy, że w miejscu w którym żyjemy nie wszystko wygląda tak jakbyśmy to sobie wymarzyli... Chciałoby się spakować walizki i uciec... - dodają. - "Gdzieś daleko stąd" jest rozmyślaniem czy to miejsce nie jest w nas samych i co możemy zrobić żeby znaleźć plan ucieczki.

Martin Lange w portfolio mają współprace z Rosalie., Reni Jusis, Michałem Szpakiem i Kasią Lins, a to tylko część długiej listy. Po kilku latach pracy studyjnej nad muzyką innych artystów, prezentują intensywnie emocjonalną, osadzoną w indiepopowym klimacie, autorską odsłonę.

Zespół ma na koncie przeboje "Oddychaj" i "Kłamiesz". W teledysku do drugiej z piosenek w główną rolę brawurowo wcielił się Tomasz Kot.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 21 lipca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca