Muzyka

Wolska czuje miętę

Dwudziestoletnia wokalistka i multiinstrumentalistka Wolska przedstawia kolejną odsłonę swojej twórczości - singiel "Mięta".
Piosenka "Mięta" w 100 procentach jest autorska (słowa i muzyka) i to kolejny dowód, że Wolska to niezwykle wszechstronna i utalentowana artystka, nie tylko wokalnie, ale również kompozytorsko. Jak sama mówi, pomysłów w głowie ma całą masę i wciąż przychodzą nowe.

- "Mięta" to, obok bardzo przebojowego refrenu ( "czuję miętę do Ciebie" ) kolejny szczery i pełen własnych przeżyć i obserwacji przekaz ( "znów z imprezy na imprezę, lecz tym razem założyłam kiecę").
To trzeci singiel Wolskiej (po utworach "Telefon" i "Kaput!"), który tym razem wyprodukował duet Agnieszki Burcan i Pawła Radziszewskiego z Plastic Production. Wolska w tym singlu nie tylko zaśpiewała wszystkie partie wokalne, ale również zagrała na skrzypcach.

Marysia Jagłowska (artystka, która odpowiada za oprawę graficzną ostatnich singli Wolskiej) po raz kolejny stworzyła bardzo charakterystyczne i ciekawe video, które znakomicie ilustruje piosenkę "Mięta".


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 29 lipca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca