Muzyka

Kamil Kowalski i Natalia Grosiak we wspólnym utworze "Dni"

Kamil Kowalski powraca z nowym singlem. Razem z Natalią Grosiak z Mikromusic wspólnie szukają elementu, którego dziś brakuje światu.
"Dni" to bardzo oszczędna propozycja, trafiająca w punkt produkcja, za którą odpowiada Patrick the Pan. Połączenie trzech indywidualności, trzech źródeł energii - Kamila, Natalii i Patricka dała efekt w postaci kojącego i mądrego utworu.

- Czasami w muzyce jest tak, że mniej znaczy więcej. Z tą myślą zaczęliśmy pracę nad utworem "Dni". Aranżacja oparta jest na organicznym, subtelnym brzmieniu pianina i wzbogacona o delikatne brzmienia nawiązujące do natury, szumu liści - opowiada Kamil Kowalski. - Razem z Patrickiem zdecydowaliśmy się całość uświetnić wstawkami gitarowymi, które tworzą tło i nadają głębi utworowi.

Kamil Kowalski tworzy muzykę alternatywną, której siłą jest prawda i emocjonalny przekaz. Do celu dąży małymi krokami i zawsze, jako indywidualista, chodzi własnymi ścieżkami. Udowadnia, że ciężką pracą można osiągnąć sukces. W 2019 roku rozpoczął swoją przygodę z projektem My Name Is New realizowanym pod szyldem wytwórni Kayax. Jako artysta inicjatywy zagrał między innymi na ON FESTIWAL w Arenie Gliwice oraz w ramach MNINCouchFestival. Od lat organizuje warsztaty i festiwale muzyczne, w ramach których współpracował między innymi z Kasią Lins, Kayah, Bovską, Pauliną Przybysz, Anitą Lipnicką czy Natalią Kukulską. Kamil obecnie pracuje nad swoją debiutancką płytą, która oscylować będzie w klimatach indie-alternatywy. Za stronę producencką odpowiada Patrick the Pan - artysta polskiej sceny alternatywnej, mający na swoim koncie cztery autorskie płyty i dużą ilość produkcji muzycznych, członek zespołu Dawida Podsiadło. Na płycie pojawią się również wyjątkowi goście, między innymi Natalia Grosiak.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 29 lipca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca