Muzyka

Kamil Hussein z nową piosenką

Kamil Hussein zaprezentował nowy singiel zatytułowany "Kim Dla Ciebie". 13 i 14 sierpnia numer zabrzmi na specjalnych dwóch koncertach Kamila Husseina w ramach trasy Męskiego Grania w Warszawie.
Utwór powstał w poczuciu wyobcowania i z potrzeby poszukiwania własnej tożsamości pośród otoczenia.

- Pisząc go miałem taką myśl, że należę do środowiska, w którym przebywam, ale jednocześnie nie mogę do końca czuć się w nim sobą. Każdy wokół ma określone oczekiwania wobec mnie i poprzez ich pryzmat postrzega i ocenia moje działania.

"Kim Dla Ciebie" został skomponowany na starym elektrycznym pianinie znalezionym na śmietniku, w którym sprawnie działało jedynie 8 klawiszy. Nie przeszkodziło to artyście w stworzeniu pełnowartościowego utworu.

- Numer powstał właściwie przypadkowo, bo głównym impulsem do jego stworzenia było dosyć niespodziewane rozstanie z moją drugą połówką - dodaje Kamil. - Pisząc go szukałem siebie, ale samo rozstanie dodało temu utworowi dodatkowego wymiaru romantycznego. Jest też zatem piosenka również o miłości.

Singiel jest piątym utworem powstałym przy współpracy z Agimem Dzeljilji. Klip wyreżyserował debiutujący w tej roli Rafał Zelek.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 4 sierpnia 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca