Muzyka

Holly Humberstone napisała utwór z wokalistą The 1975

Holly Humberstone zaprezentowała nowy utwór "Please Don't Leave Just Yet", którego współautorem jest Matty Healy z The 1975.
Singiel zapowiada drugą EP-kę artystki, "The Walls Are Way Too Thin", która ukaże się 5 listopada. Zestaw wypełni 6 utworów, w tym "Please Don't Leave Just Yet". Holly napisała utwór we współpracy z Mattym Healym, liderem The 1975 - to jeden z ulubionych zespołów Humberstone.

Holly weszła do studia z Mattym i Robem Miltonem w szczytowym momencie pandemii.

- Piosenka opowiada o tym, jak bardzo chcemy, by ktoś został z nami, nawet na 5 minut, bo doskonale wiesz, jak bardzo będzie to bolesne, gdy ta osoba już odejdzie . W tekście utworu słychać pewną desperację, którą wówczas odczuwałam. Myślę, że w ubiegłym roku wielu ludziom towarzyszyło podobne uczucie, gdy kompletnie pozbawiono nas kontaktu z innymi osobami. Często piszę piosenki z konkretnym obrazem w głowie i tym razem wyobrażałam sobie odosobnione miejsca, jak np. pełne morze, punkt tak oddalony, że ciężko odnaleźć drogę powrotną, albo miejsce na obrzeżach miasta, w których składowane są kontenery z różnymi towarami, ze światłami miasta w oddali.

EP-ka "The Walls Are Way to Thin":
1. Haunted House
2. The Walls Are Way Too Thin
3. Please Don't Leave Just Yet
4. Thursday
5. Scarlett
6. Friendly Fire

Druga EP-ka Holly, "The Walls Are Way Too Thin", to następca debiutanckiej EP-ki "Falling Asleep At The Wheel". Holly Humberstone nie tylko jest nominowana do prestiżowej nagrody Ivor Novello Rising Star, ale także ma na koncie tytuł BBC Sound of 2021, Apple's Up Next Artist i VEVO DSVR's Artists To Watch 2021.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 10 sierpnia 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca