Muzyka

Izabela Trojanowska zaśpiewa dla Romualda Lipko

Izabela Trojanowska będzie gościem Budki Suflera podczas koncertu w Lublinie. Artystka zaprezentuje swoje największe przeboje w trakcie imprezy poświęconej pamięci Romualda Lipko. Jej evergreen "Wszystko, czego dziś chcę", podobnie jak i największe hity Budki Suflera, zabrzmią 21 sierpnia w lubelskim Parku Saskim.
Koncert Budki Suflera i jej gości uświetni uroczystość nadania Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego w Lublinie imienia Romualda Lipko. Zmarły przed półtora roku kompozytor był autorem największych polskich przebojów, które stworzył nie tylko dla Budki Suflera, ale również dla Izabeli Trojanowskiej, Anny Jantar, Zdzisławy Sośnickiej, Urszuli czy Felicjana Andrzejczaka.

Współpraca Budki Suflera i Izabeli Trojanowskiej rozpoczęła się w 1980 roku i szybko okazała się "strzałem w dziesiątkę". Artystka i zespół wylansowali takie przeboje jak: "Wszystko czego dziś chcę" czy "Tyle samo prawd, ile kłamstw". To właśnie kompozycje Romualda Lipko napisane specjalnie dla artystki przyczyniły się do jej największej popularności w Polsce.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 21 sierpnia 2021 roku o godz. 19.00.

Rezerwacja i odbiór bezpłatnych wejściówek na miejsca siedzące rozpocznie się 11 sierpnia w kasie Centrum Kultury w Lublinie oraz pod adresem kasa@ck.lublin.pl.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 10 sierpnia 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca