Muzyka

Green Lung i Tribulation na Mystic Festival

Do programu Mystic Festival 2022 dołączają Brytyjczycy z Green Lung oraz szwedzkie Tribulation.
Muzyka wykonywana przez Tribulation zdecydowanie przypadnie do gustu fanom mrocznych i melancholijnych odmian metalu. Tytuł najnowszego albumu grupy - "When The Gloom Becomes Sound", doskonale opisuje jej faktyczne brzmienie i pobudza wyobraźnię u tych, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać twórczości muzyków.

Green Lung to mieszanka dusznego i ciężkiego grania, godnego wczesnego Black Sabbath oraz tekstów pełnych fascynacji czarownictwem i satanistycznymi rytuałami. Muzycy jawnie odrzucają popularność, a w tym roku - kiedy pracowali nad nowym albumem - nie przyjęli propozycji kontraktu z dużą wytwórnią. Ostatecznie płyta "Black Harvest" ukaże się nakładem fińskiego labelu Svart Recordings.

Mystic Festival odbędzie się od 2 do 4 czerwca 2022 roku na terenie Stoczni Gdańskiej. 1 czerwca wyjątkowy Warm Up Day, którego szczegóły poznamy niebawem.

Oto pełna lista potwierdzonych dotąd wykonawców:
(0)
1914
Alien Weaponry
Arabrot
Azarath
Baest
Baroness
Bleed From Within
Code Orange
Czerń
Dead Lord
Déluge
Dolch
Dopelord
Dwaal
Favorit89
Fleshworld
Gold
Green Lung
Grift
Hangman's Chair
Heilung
Igorrr
Imperial Triumphant
Infected Rain
Irfan
Judas Priest
Katatonia
Killing Joke
Konvent
Kvelertak
Lindy-Fay Hella
Maggot Heart
Major Kong
Mastodon
The Materia
Mayhem
Medico Peste
Mercyful Fate
Mgła
Mortiis
Motanka
Neon Haze
Nightrun87
Obituary
Okkultokrati
Only Sons
OVO
The Picturebooks
Proscription
Raging Speedhorn
Red Scalp
Rosk
Saxon
Sólstafir
Spaceslug
Stay Nowhere
The Stubs
Svalbard
Taraban
Tester Gier
Tribulation
Truchło Strzygi
Vader
The Vintage Caravan
Wiegedood
Witchcraft

Nowa data festiwalu, czyli 2-4 czerwca to czwartek, piątek i sobota. Miejsce: Gdańsk, na terenie Stoczni. 1 czerwca Warm Up Day z specjalnymi koncertami i innymi atrakcjami.

Posiadacze karnetów na rok 2020 i 2021 będą mogli wziąć udział w Warm Up Day bez dodatkowych opłat. Wejściówki zachowują ważność w 2022 roku i stają się karnetem 4-dniowym, nie trzeba ich aktualizować. Dotyczy to również posiadaczy upgrade'ów biletów jednodniowych do karnetów.

Ściśle ograniczona pula karnetów 4-dniowych (zawierających Warm Up Day) będzie dostępna w specjalnej cenie 479 zł tylko do 23 grudnia 2021 lub do wyczerpania miejsc. - Bilety jednodniowe można upgrade'ować do 4-dniowego karnetu w specjalnej cenie 200 zł tylko do 23 grudnia lub do wyczerpania miejsc na Warm Up Day.

Każdy kto zachowa bilet z 2020 lub 2021 (dot. również osób, które zakupiły upgrade do biletu jednodniowego) oprócz możliwości uczestnictwa w Warm Up Day otrzyma specjalną, limitowaną płytę CD z nagraniami festiwalowych artystów. To wydawnictwo, które nigdy nie trafi do regularnej sprzedaży.

Organizatorem MYSTIC FESTIVAL jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 26 sierpnia 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca