Muzyka

Griff przedstawia nowy singiel

Brytyjska popowa artystka, Griff, zaprezentowała właśnie nowy utwór zatytułowany "One Night".
- "One Night" to piosenka o tym, że dźwigamy zawsze jakiś mrok, jakieś brzemię - wyjaśnia Griff. - W ciągu dnia wiele rzeczy nas rozprasza, ale kiedy kładziemy się do łóżka, jest na tyle spokojnie, że ten ciężar dochodzi do głosu. W tym utworze próbuję zrozumieć, dlaczego tak trudno się tego pozbyć, chociaż na jedną noc. W "One Night" Griff stara się przekuć swe lęki i niepokoje w źródło siły.

To pierwszy materiał laureatki Grammy od czasu zestawu "One Foot In Front Of The Other", który dotarł na 4. miejsce UK Charts (była pierwszą artystką, której udało się trafić do top 5 brytyjskiego zestawienia z mixtape'em) i z którego pochodzi przebój "Black Hole" (pierwszy singiel Griff w top 20).

Griff to producentka, autorka piosenek i specjalistka od wizualizacji w jednej osobie. Urodziła się w chińsko-jamajskiej rodzinie, nieopodal Watford. Zaczęła tworzyć muzykę, pożyczając od brata Logic Pro. Sama nauczyła się produkować i pisać piosenki w tajemnicy przed kolegami i koleżankami ze szkoły (wielu dowiedziało się o jej talencie, gdy Annie Mac puściła w radiu jej "Mirror Talk"). Dziewczyna, która uczyła się na samych piątkach, swoje liczne talenty przekłada również na karierę muzyczną. Nie tylko więc pisze piosenki i je produkuje, ale również projektuje ubrania, kręci klipy i zajmuje się oprawą swych występów. Jest nieustraszona (a zarazem pełna wielkich nadziei i obaw, jak każda 19-latka), co czyni ją absolutnie wyjątkową.

Jej debiutancki mixtape "One Foot In Front Of The Other" miał premierę w czerwcu 2021 roku.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 27 sierpnia 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca