Muzyka

VBS z Michałem Szczygłem, finalistą The Voice of Poland

Wraz z premierą nowego albumu VBS "Lunapark" w sieci ukazał się promujący wydawnictwo teledysk zrealizowany do tytułowego singla. W numerze gościnnie pojawił się Michał Szczygieł - finalista programu The Voice of Poland.
Za realizację klipu "Lunapark" odpowiedzialny jest Maciek Głaz, w nagraniach udział wzięli Ewelina Łęczyńska, Emilia Kostyk i Mikołaj Litwińczuk.

- Jechałeś w życiu kiedyś tak szybko, że omal nie wypadłeś z torów? Wydawało Ci się, że byłeś tak wysoko, że mogłeś dotknąć Pana Boga, a jednocześnie upadek był bliżej niż dalej? Czy byłeś kiedyś w strasznym domu, który właśnie przez Ciebie stał się domem strachów? Albo czy robiłeś wśród znajomych za nieśmiesznego klauna z depresją? A może, ustrzeliłeś jej kiedyś misia a potem sam nosiłeś w sercu kule? Ja tak... i zabieram Ciebie ze sobą. Ta płyta to Twój bilet do lunaparku. Włóż do odtwarzacza i zapnij pasy. Życie to Lunapark!" - mówi o albumie VBS.

VBS to pochodzący z Suwałk raper i producent. Mający zaledwie 22 lata artysta, ma już na swoim koncie wielomilionowe wyświetlenia. "Lunapark" to po albumach "Orange shower" i nagranym wspólnie z Przyłu "SUR" jego trzecia legalna płyta. Poza tytułowym singlem wydawnictwo promowały kawałki "Nad rozlanym Danielsem" i "Amnesia".


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 30 sierpnia 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca