Muzyka

Ochman w ramach cyklu "The Circle° Sessions"

Do sieci trafiło właśnie utwór "Ten sam ja" nagrany w ramach cyklu "The Circle° Sessions". Ochman jest jednym z dwóch artystów z Polski, którego zaproszono do udziału w sesji.
The Circle Sessions to prestiżowy cykl sesji live, prezentujący świeże talenty z całego świata w nieoczywistych lokalizacjach. Krystian Ochman jako jeden z dwóch polskich artystów został zaproszony do wykonania dwóch utworów. Już teraz możemy zobaczyć pierwsze efekty i nagranie do ostatniego singla Ochmana, czyli "Ten sam ja".

Numer "Ten sam ja" miał premierę w wakacje tego roku. Artysta w nowej piosence przekonuje, że nie przeszedł żadnych większych i znaczących przemian życiowych. Jego podejście do życia się nie zmieniło, pomimo tego, że wygrał "The Voice of Poland". Śpiewa, że ma tylko jedną twarz, jedną maskę i raczej nigdy nie będzie inaczej. Zdaniem Krystiana, w dzisiejszym świecie ciężko jest ufać drugiej osobie. Ochman ufa tylko swoim oczom. Przekonuje też, że nie ma sensu analizować i zastanawiać się nad czymś, na co nie ma się wpływu.

Ochman, mimo że jest debiutantem, ma spore grono fanów, dzięki którym osiągnął już ponad 4,2 mln streamów na Spotify i ponad 8,2 mln odtworzeń na YouTube.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 9 września 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca