Muzyka

Zatop się w dźwiękach nowego utworu Luny

Luna nie zwalnia tempa i ledwie zeszła ze sceny w Opolu, gdzie prezentowała wszystkie swoje polskie single, a już możemy ją usłyszeć w kolejnej odsłonie po angielsku.
- Tym razem to nie jest angielska wersja piosenki, która wcześniej powstała po polsku - opowiada artystka. - "Melt Away" powstało od razu po angielsku. To są moje myśli i odczucia zrodzone w tym języku, nie tłumaczenie. Jest to opowieść o tym, że czasem trzeba spróbować porzucić niepokój i poczuć się wolnym i lekkim. O tym, że nie musimy uciekać od wszystkiego, co napawa nas strachem. Że po prostu nie wszystko wokół musi mieć znaczenie. Czasem możemy po prostu roztopić się w dobrych wibracjach i poczuciu oczyszczającej pustki.

Singiel zapowiada anglojęzyczny minialbum, który ukaże się jeszcze w tym roku.

Luna gra na skrzypcach i fortepianie. Pisze i komponuje. Sztuka, filozofia i ciuchy to jej plac zabaw, ale najbardziej bawi ją astrologia. Żyje po swojemu, dba o matkę Ziemię i czerpie z dobrotliwego Księżyca tyle dobrej energii, ile zdoła. Ewentualne braki uzupełnia kawą. Kocha książki, Nicka Cave'a i Björk. Emanuje jasnym światłem, pozytywną energią i tajemniczym wdziękiem troszkę jakby nie z tego świata.

Luna została wybrana jako jedna z 35 młodych, obiecujących wokalistek na świecie do globalnej kampanii Spotify Equal.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 10 września 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca