Muzyka

Ofelia wypuszcza "Słony Kiss"

Ofelia prezentuje nowy, taneczny singiel wyprodukowany przez Kubę Karasia znanego z duetów The Dumplings czy Karaś/Rogucki. Piosenka nosi tytuł "Słony Kiss".
Kto myślał, że Ofelia biega po polanach śpiewając dawne pieśni, był w błędzie. Od dłuższego czasu budzi się co rano w mieście, pisze i komponuje, odkrywając nowe kolory i postaci, które w niej mieszkają. Zraniona Lisa, władcza Miranda, którą już doskonale znacie, androgeniczna Tamara, słodko-słona Chloe czy zraniona Terry - to tylko niektóre muzyczne odsłony Ofelii. Którą z nich jest? Każdą.

"Słony Kiss" to opowieść o bardzo słodkiej zemście, która odbywa się na łamach wewnętrznej estrady Lisy. To już kolejna bohaterka, którą Ofelia porywa do tańca i pokazuje, że szkoda czasu na słone pocałunki.

Ofelia (Iga Krefft) ma na koncie bardzo dobrze przyjęty debiutancki album "Ofelia". Fani pokochali piosenki "Zaraz", "Tu", "Ćma" czy "Dwa słowa".

W wydaniu "na żywo" cały materiał dostępny jest w serwisach streamingowych, pod nazwą "Księgi Ofeliowe". Artystka wraz z zespołem zarejestrowali wersje live podczas pandemicznej przerwy.

Niedługo po tym Ofelia zaczęła pracę nad nowym albumem. Do współpracy przy tym projekcie zaprosiła Kubę Karasia (The Dumplings, Karaś/Rogucki), który jest producentem tej płyty.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 20 września 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca