Muzyka

Amalie Bruun z Myrkur pomaga Nergalowi

Dowodzony przez Adama Nergala Darskiego, Me And That Man zaprezentował dziś nowy singiel, zatytułowany "Angel Of Light". Jest to uduchowiona blues - rockowa ballada, zarejestrowana z gościnnym udziałem Amalie Bruun z Myrkur.
- Tak wyjątkowej współpracy jeszcze w Me And That Man nie było. Moja dobra znajoma Amalie z Myrkur wyśpiewała utwór "Angel Of Light" w stylu Dark Americana... Klip nakręciliśmy w okolicach Kopenhagi, w te wakacje - mówi Nergal. - "Angel Of Light" to kolejna karta, którą odkrywamy w oczekiwaniu na nowy album. Mam nadzieję, że ten utwór zapadnie w pamięć i z ciekawością sięgnięcie po całą płytę, która ukaże się już 19 listopada.

- Jestem podekscytowana współpracą z Nergalem zarówno przy utworze jak i klipie, w którym gram rolę kobiety pochwyconej przez cień - dodaje Amalie Bruun. - Szuka ona wyjścia i zwraca się do "Anioła światła" po odpowiednie wskazówki.

Trzeci w dyskografii Me And That Man album nosi nazwę "New Man, New Songs, Same Shit, vol.2" i będzie swoistą kontynuacją wydanego w ubiegłym roku "New Man, New Songs, Same Shit, vol.1". Płyta ukaże się 19 listopada 2021.

Album, podobnie jak poprzedni, został zarejestrowany w składzie: Adam Nergal Darski - gitara / voc, Sasha Boole - gitara / voc, Matteo Bassoli - bass / voc oraz Łukasz Kumański - perkusja / voc. Na płycie po raz kolejny nie zabraknie licznych, interesujących i zaskakujących gości - między innymi: Gary Holt (Slayer, Exodus), Alissa White-Gluz (Arch Enemy), Mary Goore, Randy Blythe (Lamb Of God), Myrkur, Devin Townsend, David Vincent, Doug Blair (WASP), Hank von Hell ( Turbonegro) i Olve "Abbath" Eikemo (Immortal, Abbath).

Szczegółowa tracklista oraz lista gości "New Man, New Songs, Same Shit, vol.2" przedstawia się następująco:

Black Hearse Cadillac (feat. Hank Von Hell, Anders Odden)
Under the Spell (feat. Mary Goore)
All Hope Has Gone (feat. Blaze Bayley, Gary Holt, Jeff Mantas Dunn)
Witches Don't Fall in Love (feat. Kristoffer Rygg)
Losing My Blues (feat. Olve Abbath Eikemo, Frank The Baptist, Chris Holmes)
Coldest Day in Hell (feat Ralf Gyllenhammar, Douglas Blair)
Year of the Snake (feat. David Vincent)
Blues & Cocaine (feat. Michale Graves)
Silver Halide Echoes (feat. Randy Blythe)
Goodbye (feat. Alissa White-Gluz, Devin Townsend)
Angel of Light (feat. Myrkur)
Got Your Tongue (feat. Chris Georgiadis)

Premiera płyty 19 listopada.

Me and That Man to zespół, który powstał z inicjatywy lidera Behemoth, Adama Nergala Darskiego. Ich muzykę określa się jako połączenie rocka, mrocznego bluesa, folku i country. Grupa powstała w 2016 roku. Debiutancki album formacji nosił tytuł "Songs of Love and Death" i ukazał się 24 marca 2017 roku nakładem brytyjskiej wytwórni Cooking Vinyl. Druga płyta, "New Man, New Songs, Same Shit, vol. 1" z 2020 roku, uplasowała się na czwartej pozycji oficjalnej listy sprzedaży OLiS. Adam Nergal Darski określił zespół jako "budujący pomost pomiędzy dwoma światami: ekstremalną sceną z której się wywodzi i zupełnie nowym obszarem, pełnym cieni i znaków zapytania".


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 23 września 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca