Muzyka

Klaudia Szafrańska z Janem-rapowanie

Klaudia Szafrańska opublikowała numer "Paryż Północy" z udziałem Jana-rapowanie.
Przedwojenna Warszawa nazywana była Paryżem Północy. I choć belle époque miasta już dawno jest historią, Klaudia Szafrańska wciąż odnajduje w nim piękno ukryte w eklektyzmie i różnorodności. To pewien rodzaj magii - nowoczesna metropolia przeplatająca się z pocztówkowymi widokami starej, pełnej nostalgicznych zakątków Warszawy. Ten sam kontrast znajdziemy w warstwie muzycznej utworu "Paryż Północy" - nowoczesne dźwięki utworu połączone zostały z subtelnym głosem Klaudii, a także z rapem Jana-rapowanie, którego gościnnie usłyszymy w numerze.

Historia zawarta w warstwie tekstowej znalazła swoje odbicie w teledysku, za którego reżyserię odpowiada Adam Romanowski. Pulsująca światłami stolica staje się idealnym tłem do muzycznej podróży swoimi ulicami, w którą Klaudia zabiera nie tylko towarzyszących jej w klipie przyjaciół, ale i każdego słuchacza.

Piosenka "Paryż Północy" to trzeci już singiel zapowiadający pierwszy, solowy album Klaudii Szafrańskiej, którego premiera zaplanowana jest na jesień.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 29 września 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca