Muzyka

Nowy teledysk Ralpha Kaminskiego

Do sieci trafił klip do utworu "Tata" Ralpha Kaminskiego. Nowym teledyskiem artysta zamyka 2. rozdział swojej kariery, którym był album "Młodość".
W minioną niedzielę Ralph Kaminski koncertem w warszawskim klubie Palladium pożegnał się z albumem "Młodość", kończąc trasę, w trakcie której zagrał ponad 50 koncertów. Dziś, prezentując przejmujący klip do utworu "Tata", Ralph stawia kropkę. "Młodość" przeminęła, trzeba iść dalej.

Obraz wyreżyserował Ralph Kaminski, a autorką zdjęć jest Weronika Bilska, znana m.in. z współtworzenia takich filmów jak "Bo we mnie jest seks", "Córka trenera" czy "Kamper". W klipie wystąpiła Lulla La Polaca, najstarsza polska drag queen.

Już w piątek, 15 października, ukaże się najnowsze wydawnictwo Ralpha, w którym sięgnął on po ponadczasową twórczość Kory i grupy Maanam. Główną inspiracją powstania albumu był koncert-spektakl "KORA", który Ralph zaprezentował na tegorocznym Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Utwory zyskały nie tylko nowe aranżacje, ale także dzięki swoistej dekonstrukcji dokonanej przez artystę, udało się z nich wydobyć nowe tropy i znaczenia. Na krążku znajdziemy zarówno wielkie przeboje, jak choćby "Wyjątkowo zimny maj" czy "Po prostu bądź", jak i piosenki mniej znane.


źródło: megafon.pl
przysłano: 11 pazdziernika 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca