Muzyka

Rozgrzewka przed Mystic Festival. Tom Warrion s Legacy, Napalm Death i Decapitated w składzie

Szykujcie się na mocną rozgrzewkę przed Mystic Festivalem. Jedyny w Europie koncert Tom Warrion's Legacy w 2022 roku, występy Napalm Death i Decapitated - a to jeszcze nie wszystko, co czeka na was podczas Warm Up Day.
Koncerty przyszłorocznego Mystic Festival rozpoczną się 1 czerwca. Na dwóch festiwalowych scenach zaprezentują się m.in. Decapitated, Gaerea, Lik oraz Urne.

Najważniejszym punktem wieczoru będzie jedyny w Europie, wyjątkowy koncert Tom Warrior's Legacy (Hellhammer performed by Tom Gabriel Warrior's Triumph of Death oraz set z nieśmiertelnymi hymnami Celtic Frost i Triptykon).

Wstęp na Warm Up Day będzie możliwy tylko i wyłącznie dla posiadaczy karnetów na Mystic Festival (honorowane będą wszystkie karnety od 2020 roku).

Warm Up Day środa, 1 czerwca:

Park Stage

Tom Warrior's Legacy (Hellhammer w wykonaniu Tom Gabriel Warrior´s Triumph of Death oraz koncert z repertuarem Celtic Frost i Triptykon)
Napalm Death
Heathen
Urne

The Shrine

Gaerea
Decapitated
Lik
Skeletal Remains
Spectral Wound

Mystic Festival 2022 odbędzie się 2-4 czerwca 2022 roku na ternie Stoczni Gdańskiej. Pełny skład wykonawców jest przez cały czas dostępny na naszej stronie: Mysticfestival.pl

Bilety jednodniowe:
Przedsprzedaż - 299 zł - do wyczerpania lub do dnia poprzedzającego dzień w którym odbywa się koncert
W dniu imprezy - 319 zł

Karnety czterodniowe:
III pula - 479 zł - do wyczerpania zapasów lub do 23 grudnia 2021
IV pula - 499 zł - do wyczerpania zapasów lub do 31 maja
VIP - 799 zł - do wyczerpania zapasów lub do 1 czerwca 2022
Upgrade - 200 zł - do wyczerpania zapasów lub do 23 grudnia 2021

Posiadacze karnetów na rok 2020 i 2021 będą mogli wziąć udział w Warm Up Day bez dodatkowych opłat. Wasze wejściówki zachowują ważność w 2022 roku i stają się karnetem 4-dniowym, nie musicie ich aktualizować. Dotyczy to również posiadaczy upgrade'ów biletów jednodniowych do karnetów.

Ściśle ograniczona pula karnetów 4-dniowych (zawierających Warm Up Day) będzie dostępna w specjalnej cenie 479 zł tylko do 23 grudnia 2021 lub do wyczerpania miejsc.

Bilety jednodniowe można upgrade'ować do 4-dniowego karnetu w specjalnej cenie 200 zł tylko do 23 grudnia lub do wyczerpania miejsc na Warm Up Day.

Każdy, kto zachowa bilet z 2020 lub 2021 (dot. również osób, które zakupiły upgrade do biletu jednodniowego) oprócz możliwości uczestnictwa w Warm Up Day otrzyma specjalną, limitowaną płytę CD z nagraniami festiwalowych artystów. To wydawnictwo, które nigdy nie trafi do regularnej sprzedaży.
źródło: megafon.pl
przysłano: 15 pazdziernika 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca