Muzyka

HASH(0x562d155c6c78)

Krystian Ochman, zwycięzca 11. edycji "The Voice of Poland" oraz 58. KFPP w Opolu, wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana, ogłosił premierę swojego pierwszego albumu.
Płyta zatytułowana po prostu "Ochman" ukaże się 19 listopada 2021 roku. Na krążku znajdzie się 11 utworów. Nie mogło zabraknąć na nim takich singli jak "Światłocienie", "Wielkie tytuły", "Prometeusz", "Wspomnienie", czy "Ten sam ja". "Światłocienie" to pierwszy utwór artysty, który zgromadził już 300 tysięcy streamów i zadebiutował na Top 200 Spotify.

Krystian z utworem "Prometeusz" wygrał 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w koncercie "Premiery". Jako jeden z dwóch polskich artystów wziął udział w The Circle Sessions, gdzie zaprezentował na żywo dwa utwory "Lights In The Dark" oraz "Ten sam ja".

Ochman urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował pomysł podjęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach.

Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 21 pazdziernika 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca