Muzyka

Katy Perry śpiewa The Beatles

Katy Perry zaprezentowała swoją wersję przeboju The Beatles, "All You Need Is Love".
Cover powstał w ramach świątecznej kampanii Gap. Dochód z singla, 1 dolar za 1 stream, trafi na konto nonprofitowej organizacji Baby2Baby pomagającej dzieciom w biedzie.

Katy Perry w sierpniu 2020 wydała album "Smile" - kolekcję piosenek przepełnionych siłą oraz wdzięcznością, które narodziły się z osobistej podróży gwiazdy przez mroczne czasy. Od czasu debiutu Katy Perry w barwach Capitol Records z "One of the Boys" (2008), artystka zgromadziła ponad 45 miliardów streamów i sprzedała 45 milionów egzemplarzy albumów. Jej kolejne albumy - "Teenage Dream", "PRISM", "Witness" - przyniosły mnóstwo światowych hitów.

Wyświetlenia klipu "Roar" z 2013 przekroczyły 3 miliardy - Perry jest pierwszą wokalistką solową, której udała się ta sztuka. Katy Perry była też pierwszą artystką, której cztery klipy przekroczyły miliard wyświetleń. "Firework" i "Last Friday Night" przekroczyły miliard, a "Dark Horse" ma ponad 2,7 miliardów. Występ Katy Perry z przerwy finału Super Bowl w 2015 jest najpopularniejszym w historii wydarzenia. Artystka należy do elitarnego klubu RIAA 100 Million Certified Songs.
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 26 pazdziernika 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca