Muzyka

Made in WWA - nowy festiwal na warszawskiej mapie. Pezet, Oliwka Brazil, Smolasty w składzie

W dniach 21-22 stycznia w warszawskiej hali EXPO odbędzie się nowy festiwal Made in WWA. Udział potwierdzili m.im. Pezet, Oliwka Brazil, Smolasty, Zdechły Osa, OIO, Dwa Sławy czy Żabson.
- Pokażemy wam, jak się to robi w WWA - zachęcają organizatorzy. - Wchodzimy w sezon jako pierwsi, wjeżdżając do hali EXPO XXI jak do siebie. To pierwszy taki festiwal dla ludzi, którzy utożsamiają się z kulturą hip-hop / rap. Dwie sceny, na których zagrają nie tylko weterani branży, ale i nowi (jednak już doświadczeni) gracze. Na naszym pokładzie m.in. Pezet, OIO, Żabson, Miły ATZ, Białas 2115, White 2115, JWP/BC, Dziarma, Hodak, Kaz Bałagane, Oliwka Brazil, Janusz Walczuk i inni.

Made in WWA to nie tylko koncerty, ale również panele, warsztaty i specjalne strefy przygotowane z naszymi partnerami. Coś od nas dla wszystkich, którzy wiedzą, co to rap.
Na 48h przejmujemy halę EXPO XXI, która przejdzie totalną metamorfozę. Nasze inspiracje to digital, street art i oczywiście rap. Będą też sety DJ-skie czy market streetwearowy.

Sprzedaż biletów rozpocznie się 8 listopada. Ceny poznamy 3 dni wcześniej.

Pełny line-up: OIO, Pezet, Żabson, JWP/BC, Kukon, Miły ATZ, White 2115, Dwa Sławy, Białas, Dziarma, Janusz Walczuk, Kaz Bałagane, Chivas, Oliwka Brazil, Smolasty, Szczyl, Fukaj, Barto Katt, Catch Up / Hodak, Miętha, Tuzza, Zdechły Osa.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 2 listopada 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca