Muzyka

Diana Ross dziękuje fanom

Diana Ross wraz z wydaniem nowego albumu "Thank You" (premiera w najbliższy piątek, 5 listopada) prezentuje fanom teledysk do piosenki "All Is Well".
Za reżyserię klipu odpowiada Amanda Demme, którą wspierali synowie wokalistki, Evan Ross (producent) i Ross Naess (zdjęcia). Jednocześnie gwiazda opublikowała zupełnie nowy, pełen nadziei, miłości i pozytywnej energii singiel "I Still Believe".

- Synowie dodali mi siły i pewności siebie, by nakręcić ten teledysk - mówi Diana Ross. - Po ponad dwóch latach bez występów, bez możliwości śpiewania przed kamerą, pomogli mi wrócić do wykonywania piosenek dla wielu osób. Cała trójka - Evan (producent), Ross (zdjęcia) i Amanda (reżyseria), a także wielu innych, naprawdę zatroszczyli się o mnie podczas realizacji klipu. Jestem wdzięczna za pracę, którą włożyli w ten projekt.

Jednocześnie gwiazda opublikowała zupełnie nowy, pełen nadziei, miłości i pozytywnej energii singiel "I Still Believe":

Nową, bardzo osobistą płytę "Thank You" otwiera numer tytułowy, który będąc wyrazem wdzięczności nadaje ton całemu dziełu. 25. studyjny album wokalistki, aktorki, producentki oraz ikony stylu, zawiera wyłącznie nowy materiał. Każda z piosenek przepełniona jest szczęściem, pochwałą życia i radością, a całość dedykowana jest fanom Diany.

- Ostatni rok spędziłam nagrywając nową muzykę będącą wyrazem szczęścia, miłości i wdzięczności, które czuję każdego dnia - tłumaczy Ross. - To moja pochwała życia i was, słuchaczy. Ze wszystkim, co dzieję się teraz na świecie, wiedziałam, że muszę nagrać płytę, która będzie miała ważne przesłanie.

W zestawie znalazło się wiele energicznych utworów, wprost stworzonych na parkiety, jak chociażby pierwszy singiel "Thank You", piosenka "Tomorrow" czy drugi singiel "If the World Just Danced" z klipem, w którym Diana Ross porywa do tańca ludzi z całego świata.

Nowy teledysk do "All Is Well" to z kolei bardziej refleksyjny obrazek, zachęcający ludzi, by znajdowali otuchę w małych rzeczach. Na album trafiły również delikatne ballady "Time To Call", "Just In Case", "The Answer´s Always Love" i "Count On Me".

Album "Thank You", nagrany w domowym studiu Diany Ross, to przekaz pełen mocy, inkluzywności, miłości i wspólnoty. Każda z 13 piosenek przepełniona jest szczęściem, pochwałą życia i radością. Dzięki nim możemy poczuć, że nie jesteśmy sami. Dla Diany Ross rodzina, przyjaciele oraz oddana i kochająca publiczność zawsze były nieodłączną częścią życiowej historii. W tym wyjątkowym momencie w historii świata legenda muzyki stwierdziła, że czas na powrót do tego, co kocha najbardziej.

Diana Ross przy albumie pracowała z uznanymi kompozytorami i producentami. W tym gronie znaleźli się między innymi Jack Antonoff, Troy Miller, Triangle Park, Spike Stent, Prince Charlez, Amy Wadge, Neff-U, Freddie Wexler, Jimmy Napes, Tayla Parx, Fred White oraz Nathanial Ledgewick.

"Thank You" - lista utworów:
1. Thank You
2. If the World Just Danced
3. All Is Well
4. In Your Heart
5. Just In Case
6. The Answer´s Always Love
7. Let´s Do It
8. I Still Believe
9. Count On Me
10. Tomorrow
11. Beautiful Love
12. Time To Call
13. Come Together
źródło: megafon.pl
przysłano: 3 listopada 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca