Muzyka

Lady Gaga całkowicie poświęciła się dla roli

Lady Gaga przez 9 miesięcy mówiła z włoskim akcentem.
Do sieci trafił właśnie nowy zwiastun filmu z Lady Gagą "House Of Gucci". Wokalista mówi w filmie z silnym akcentem. Jak się okazuje Lady Gaga przez 9 miesięcy nie wychodziła z roli i mówiła w ten sposób nawet w domu.

- Minęły trzy lata, odkąd zaczęłam nad tym pracować a przez półtora roku żyłam jako ona [Reggiani] - mówi Lady Gaga. - Przez dziewięć miesięcy rozmawiałam z akcentem. Poza kamerą też. Nigdy się nie złamałam.

Produkcja przedstawia historię rodziny, która stworzyła słynną markę modową. Lady Gaga wciela się Patrizię Reggiani, która w 1999 roku trafiła za kratki za zamordowanie swojego męża Maurizio Gucciego, dziedzica fortuny modowego imperium. W tej roli pojawia się Adam Driver.

Reggiani nie zabiła męża samodzielnie - wynajęła płatnego zabójcę po tym, jak odkryła, że Maurizio ma romans. W 2011 roku kobieta odrzuciła propozycję wcześniejszego wyjścia na wolność. "Nie, dziękuję, bo to oznaczałoby, że musiałabym znaleźć sobie pracę, a ja nie przepracowałam ani jednego dnia w swoim życiu. Wolę zostać w celi i podlewać kwiatki", argumentowała Reggiani. Kobieta ostatecznie opuściła więzienie w 2016 roku po 18 latach. Pracować jednak nie będzie musiała, bo rocznie dostaje od firmy Gucci 4,5 miliona złotych.

Film powstaje na podstawie książki Sarah Gay Forden "The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour and Greed". Scenariusz naoisał Roberto Bentivegna. W obsadzie znaleźli się również Jared Leto, Robert De Niro i Al Pacino. Premiera planowana jest na 24 listopada.

Dyskografię Lady Gagi zamyka album "Chromatica" z maja 2020 roku.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 3 listopada 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca