Muzyka

Kavinsky wraca z pierwszym utworem od 9 lat

Kavinsky przedstawia "Renegade", pierwsze nagranie od 2013 roku. Utwór, w którym śpiewa Cautious Clay, zapowiada nowy album francuskiego producenta, "Reborn".
Teledysk do "Renegade" przypomina skondensowany film. Za kamerą klipu stanął Alexandre Court`es (Daft Punk, U2, Jamiroquai). - Chciałem, by Kavinsky pojawił się w filmie jako bohater - wyjaśnia reżyser. - Z miłością i mnóstwem nawiązań, składamy hołd filmowemu rzemiosłu, które obydwaj tak cenimy. Kavinsky wraca i to z hukiem.

Kavinsky wyprodukował "Renegade" w legendarnym paryskim studiu Motorbass we współpracy z Victorem Le Masne i Gaspardem Augé (połowa grupy Justice).

Mając już uznanie na francuskiej scenie za sprawą wczesnych EP-ek, Kavinsky zdobył światowy rozgłos dzięki utworowi "Nightcall", który trafił do filmu "Drive". W obrazie z 2011 roku wystąpili Ryan Gosling, Carey Mulligan, Bryan Cranston, Christina Hendricks, Ron Perlman, Oscar Isaac i Albert Brooks. Za "Drive" Nicolas Winding Refn otrzymał nagrodę dla najlepszego reżysera podczas festiwalu w Cannes. Towarzyszący produkcji soundtrack dotarł natomiast na szczyt list przebojów w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 22 listopada 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca