Muzyka

Dua Lipa rusza z autorskim podcastem i newsletterem

Dua Lipa, światowej sławy gwiazda popu i wielokrotna laureatka Grammy oraz Brit, zapowiada nowy około kulturalny projekt Service95. Premiera wyznaczona została na początek 2022 roku.
Service95 obejmować będzie tematy związane z kulturą, modą, a także poruszać kwestie społeczne. Fani mogą liczyć na niepozbawione humoru, ale i wartościowe rekomendacje, opowieści, informacje, przemyślenia oraz rozmowy, których nie znajdą nigdzie indziej. Będą to komentarze od najlepszych ekspertów czy nieoczywiste rekomendacje mało znanych miejsc, wschodzących artystów lub niezależnych aktywistów, a także patenty i wskazówki dotyczące podróży, jakie znać może tylko międzynarodowa gwiazda popu.

Dua Lipa postanowiła stworzyć newsletter Service95, ponieważ od zawsze tworzyła obszerne i osobiste listy, polecając najbliższym przyjaciołom ciekawych ludzi, pomysły na podróże, interesującą sztukę czy też inne ważne tematy. Teraz każdy chętny będzie mógł zapisać się na darmowy newsletter i być na bieżąco ze wszystkim, co interesuje Duę - od nowej galerii w Sao Paolo, przez ukryte restauracje w Lizbonie i najlepszą manikiurzystkę na wyspie Lagos, po artykuły dotyczące działań aktywistów i ważkich światowych problemów. Każdy "numer" opatrzony będzie listem napisanym przez Duę, w którym będzie opowiadać o tym, czego słucha, jakie miejsca odwiedza, co jada i jakie ma przemyślenia na temat bieżących wydarzeń na świecie.

- Zawsze mam wielką frajdę z opowiadania ludziom, co odkryłam w jakimś mieście i uwielbiam wymieniać się doświadczeniami i spostrzeżeniami - mówi. - Service95 adresowany jest do wszystkich, którzy są ciekawi życia, tak jak ja.

Równolegle do Service95 Dua Lipa tworzyć będzie podcast At Your Service, który będzie rozszerzeniem treści z newslettera i pogłębieniem poruszanych w nim tematów podczas rozmów Duy z uznanymi gośćmi (z których wielu nie usłyszycie w innych podcastach). W At Your Service będzie można posłuchać poważnych dyskusji na ważne tematy, serdecznych pogawędek z przyjaciółmi i poznać najciekawsze rekomendacje.

Dua Lipa będzie gwiazdą przyszłorocznego festiwalu Open'er.

Odkąd w 2015 roku wydała pierwszy singiel, Dua Lipa stała się jedną z najpopularniejszych i najgorętszych młodych artystek. Jej imienny debiutancki album rozszedł się w nakładzie przekraczającym 6 milionów egzemplarzy, z kolei single z płyty znalazły 80 milionów nabywców. Dua Lipa ma na koncie dwie płyty - imienną z czerwca 2017 roku i wydaną w marcu 2020 roku "Future Nostalgia".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 25 listopada 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca