Muzyka

Dwie głowy Dr. Misio

Zespół Dr Misio zaprezentował najnowszy singiel ze swojej czwartego albumy "Strach XXI wieku".
Do sieci trafił numer "Dwie głowy" wraz z towarzyszącym mu klipem. - Najbardziej schizofreniczny utwór z naszej ostatniej płyty - mówią muzycy.

Longplay "Strach XXI wieku" miał premierę w październiku 2020 roku.

Rozpocząłem pracę nad płytą w połowie 2018 r., tuż po tym, jak wydałem solowy album "Szatan na Kabatach" - opowiadał Jakubik w rozmowie z Onetem. - Już wtedy zacząłem się zastanawiać, jak mogłaby wyglądać następna płyta Dr Misio. Pomyślałem sobie, że jest parę tematów, które muszę przerobić sam ze sobą. (...) Rozpocząłem pracę nad płytą w połowie 2018 r., tuż po tym, jak wydałem solowy album "Szatan na Kabatach". Już wtedy zacząłem się zastanawiać, jak mogłaby wyglądać następna płyta Dr Misio. Pomyślałem sobie, że jest parę tematów, które muszę przerobić sam ze sobą.

Na dyskografię Dr Misio składają się jeszcze trzy albumy studyjne. Poprzedni, "Zmartwychwstaniemy", ukazał się w maju 2017 i był nominowany do Fryderyków za najlepszy album rockowy roku. W skład zespołu, poza Jakubikiem, wchodzą Paweł Derentowicz, Mario Matysek, Radek Kupis, Jan Prościński oraz Max Kucharski.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 29 listopada 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca