Muzyka

Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło boją się miłości

W sieci pojawił się klip do piosenki "Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości" w wykonaniu Darii Zawiałow i Dawida Podsiadło.
"Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości" to piosenka Pidżamy Porno. Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło wykonywali piosenkę podczas trasy Męskie Granie 2021 a klip dokumentujący to wydarzenie promuje wydanie albumu "Męskie Granie 2021".

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, Męskie Granie powróciło z prawdziwym przytupem. Osiem sierpniowych koncertów w czterech miastach dostarczyło fanom projektu wielkich emocji, prezentując niezwykłe muzyczne kolaboracje, z których słynie kultowa już trasa. Właśnie ukazał się dwupłytowy album Męskie Granie 2021, na którym znalazło się 31 utworów, w tym tegoroczny hymn projektu - I Ciebie też, bardzo w wykonaniu Męskie Granie Orkiestry 2021 pod przewodnictwem Darii Zawiałow, Dawida Podsiadły i Vito Bambino.

Męskie Granie pojawiło się na kulturalnej mapie Polski w 2010 roku i od tego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością. Muzyczne kolaboracje, przekraczanie artystycznych granic i łączenie pokoleń - to od lat znaki firmowe trasy. Nie inaczej było w tym roku, gdy na scenie projektu spotkali się starzy znajomi Męskiego Grania, w tym Daria Zawiałow, ORGANEK, BRODKA, Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski, Natalia Przybysz, król czy Artur Rojek, a także ci, którzy właśnie zapisali się w historii trasy świetnymi występami, jak RALPH KAMINSKI, WaluśKraksaKryzys, Kaśka Sochacka, Muchy, BAASCH czy Kwiat Jabłoni.

W tym roku Męskie Granie odwiedziło Kraków, Warszawę, Poznań oraz Żywiec. Podczas koncertów nie zabrakło najlepszej polskiej muzyki, wzruszeń, energii i przede wszystkim - świetnej zabawy. Zapisem trasy jest wydany właśnie dwupłytowy album. Pierwszy krążek zawiera utwory Męskie Granie Orkiestry 2021, którą stworzyli: Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Vito Bambino, Marcin Macuk, Łukasz Moskal, Olek Świerkot, Agim Dżeljilji i Piotr Rubik. Na płycie nie zabrakło tegorocznego singla I Ciebie też, bardzo oraz innych utworów, które podbiły serca publiczności zebranej pod sceną, w tym m.in. Śpij, kochanie, śpij oraz Małgośki (a właściwie - Mateusza). Drugi krążek to zestaw utworów aż 18 artystów, którzy w tym roku zagościli na Męskim Graniu, w tym Dawida Podsiadły, króla, Nosowskiej, Darii Zawiałow, zespołu ORGANEK czy BRODKI.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 9 grudnia 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca