Muzyka

Ewa Farna spotyka siebie

Ewa Farna obchodzi 15-lecie pracy scenicznej, świętując je w najlepszy możliwy sposób, czyli dzieląc się z fanami nowym singlem i teledyskiem.
"Wersja 2.0" to wyjątkowy, wzruszający utwór i klip, w którym artystka spotyka się z samą sobą, kiedy miała 13 lat!

- Interesujące jest dla mnie, czy ta nastoletnia Ewa chciałaby się ze mną zaprzyjaźnić. Może stałam się przez te lata kimś, z kim by nie była w stanie dojść do porozumienia? Czy cały czas byłam wierna swoim przedsięwzięciom, marzeniom, ideałom? - mówi Ewa Farna. - Co mam sobie do powiedzenia? Czy młoda Ewa doceniłaby ścieżkę, którą przeszła jej dorosła odsłona? Ważne jest bycie w kontakcie ze swoją małą wersją w sobie, myślę że pomaga nam to utrzymać siebie w tej najczystszej, najprawdziwszej i najbardziej szczerej formie. Co bym tej małej Ewie przekazała? Tyle chce powiedzieć, aż nie mowie nic, jak śpiewam w piosence. Może właśnie w tym życiu najfajniejsze jest, że nie wiemy co nas czeka, może przed nami jeszcze ta najlepsza jego część?

Symboliczny moment spotkania obu wersji Ewy Farnej został osiągnięty w teledysku dzięki technologii face replecement, dzięki niej artystka spotka się z samą sobą z okresu, kiedy była nastolatką.

- To czasowo i finansowo najtrudniejszy teledysk, który kiedykolwiek nagrywałam, sama część przygotowawcza trwała pół roku - dodaje artystka. - "Wersja 2.0" to trzeci singiel z nadchodzącej płyty "Umami", której premiera już w styczniu. To swoisty bilans i celebrowanie 15-lecia na scenie dla Ewy i jej fanów.

Pierwszym singlem z nadchodzącego wydawnictwa było "Ciało", poruszające tematykę ciałopozytywności. Utwór został znakomicie przyjęty przez słuchaczy, a klip odbił się bardzo szerokim echem w mediach, na nowo prowokując dyskusję o tak istotnym zagadnieniu. Singiel "No Nie" był kolejnym statementem Ewy Farnej, dotykającym nie mniej ważnego zagadnienia - zdrowia psychicznego i sztuki mówienia "nie".

Ewa Farna to artystka kompletna - jest piosenkarką, autorką tekstów, kompozytorką, producentką. Jej silna osobowość medialna i odważne posty w mediach społecznościowych powodują, że jej wypowiedzi są szeroko komentowane a opinia publiczna nie przechodzi obok nich obojętnie. To znana wojowniczka poruszająca tematykę ciałopozytywności, empatii do siebie i ludzi wokół, zdrowia psychicznego, naturalności a często to wszystko z dystansem i humorem.

iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/6aiIDFgK15Q" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen>

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 10 grudnia 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca