Muzyka

Fever 333 gościem specjalnym Korn

Fever 333 zagrają jako support Korn podczas warszawskiego koncerty gwiazd nu-metalu.
Korn i Fever 333 wystąpią 31 maja 2022 w Warszawie na Torwarze.

Bunt potrzebował ścieżki dźwiękowej. Dostał to i wiele więcej od Fever 333. Skoncentrowani na misji "sztuka jako aktywizm" w 2017 r. artyści po raz pierwszy wystąpili z D333MONSTRATION w południowo-centralnym Los Angeles - chowając się przed przybyciem policji, ale zostawiając ślad na ulicach ich rodzinnego miasta.

Nastąpiły wielkie zmiany w kulturze muzycznej. Tytułowy utwór z ich EP-ki "MadeE an America" zdobył nagrodę Grammy 2019 w kategorii "najlepszy występ rockowy". Ich pełnometrażowy debiutancki album wydany przez Roadrunner Records/333 Wreckords Crew, "STRENGTH IN NUMB333RS", osiągnął łącznie 60 milionów streamów.

Magazyn KERRANG! ogłosił to wydawnictwo "Najlepszym debiutanckim albumem 2019 roku", uhonorował grupę nagrodą "Best Song" podczas KERRANG 2019! Awards i umieścił ich na okładce obok takich artystów jak: Metallica, Jimmy Page, Ghost czy Skunk Anansie. Nie wspominając o tym, że współpracowali ze wszystkimi, od takich osobowości jak POPPY po zespół RUN-D.M.C. czy rapera zwanego Vic Mensa.

Rozpalili sceny największych światowych festiwali muzycznych, m.in.: Lollapalooza, AfroPunk, Reading, Download UK, Download AU, Park Live Moscow czy japoński Fuji Rock Festival.

Stoją zawsze obok ludzi, są aktywistami, koncentrują się na społeczności, dobroczynności i dokonywaniu zmian. Wokalista Fever 333, Jason Aalon Butler, stworzył fundację Walking In My Shoes Foundation, która działa na rzecz organizacji propagujących empatię, zrozumienie i zmiany w społecznościach. Współpracują m.in z: Movement Voter Project - Black Voter Fund, United For A Fair Economy czy Mijente Support Committee. Po tragicznym morderstwie George'a Floyda, Jason spędził 13 dni na ulicach, maszerując na frontach rebelii w Los Angeles. 14. dnia wrócił do domu i zaczął tworzyć, a efektem tego jest EP-ka wydana w 2020 roku - "WRONG GENERATION".
źródło: megafon.pl
przysłano: 11 stycznia 2022 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca