Muzyka

Shinedown zapraszają na planetę zero

Rockowa grupa Shinedown przedstawia główny, a zarazem tytułowy singiel z nadchodzącego albumu "Planet Zero". Nowa płyta kapeli ukaże się 22 kwietnia.
"Planet Zero" bierze pod lupę aktualne problemy, od dotkniętej Covidem branży kulturalnej, przez niszczący wpływ mediów społecznościowych po toksyczne podziały w społeczeństwie. Singiel to dystopijny dzwonek alarmowy, ostrzegający przed niebezpiecznymi konsekwencjami naszych działań - braku szacunku dla osób z odmiennymi opiniami czy braku współczucia dla innych.

- Jeśli zaczniemy się uciszać i pozwolimy, by informacje, którymi jesteśmy karmieni nas dzieliły, zatracimy nasze człowieczeństwo - wyjaśnia frontman, Brent Smith. - Kiedy przestaniesz patrzeć tylko w swój telefon, zobaczysz, że dookoła jest wielu ludzi czyniących dobro, troszczących się o siebie. Te cechy odchodzą jednak w zapomnienie. Napisaliśmy "Planet Zero" dla nas wszystkich. Nie zapominajmy bowiem, że jesteśmy razem na tej planecie. I prawdę mówiąc, nadszedł czas na empatię, wytrwałość i siłę. Krótko mówiąc, witajcie na planecie zero.

Nad produkcją materiału czuwał Eric Bass, który wcześniej pracował z Shinedown przy ich znakomicie ocenionym, ostatnim albumie "ATTENTION ATTENTION" z 2018 roku.

Tracklsita "Planet Zero":
1. 2184
2. No Sleep Tonight
3. Planet Zero
4. Welcome
5. Dysfunctional You
6. Dead Don´t Die
7. Standardized Experiences
8. America Burning
9. Do Not Panic
10. A Symptom Of Being Human
11. Hope
12. A More Utopian Future
13. Clueless And Dramatic
14. Sure Is Fun
15. Daylight
16. This Is A Warning
17. The Saints Of Violence And Innuendo
18. Army Of The Underappreciated
19. Delete
20. What You Wanted

Shinedown to bijąca rekordy, multitplatynowa rockowa grupa, którą tworzą Brent Smith (śpiew), Zach Myers (gitara), Eric Bass (bas, produkcja) i Barry Kerch (perkusja). Zespół ma na koncie 10 milionów sprzedanych płyt i tyle samo singli. 14 singli grupy pokryło się platyną i złotem, ponadto wszystkie ich albumy zdobyły platynowy bądź złoty status, a 17 piosenek znalazło się na szczycie listy przebojów Active Rock. Łącznie nagrania Shinedown zgromadziły 4,5 miliarda streamów.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 26 stycznia 2022 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca