Muzyka

Flume, Powfu i Anz poprawiają PinkPantheress

PinkPantheress, laureatka tegorocznego plebiscytu BBC Sound of, przedstawia mixtape z remiksami utworów pochodzących z jej debiutanckiego wydawnictwa "to hell with it".
Nowych wersji doczekały się uwielbiane przez fanów utwory "Pain", "Passion" czy "Just For Me", a w ich realizację zaangażowali się tacy twórcy jak Flume, Powfu, Sam Gellaitry czy Anz.

- Jestem bardzo szczęśliwa, że niektóre z moich ulubionych nagrań doczekały się remiksów, które sprawiają, że chcę tańczyć, jakby nie było jutra - mówi PinkPantheress. - Mam nadzieję, że na słuchaczy te utwory będą oddziaływać tak samo.

- Podobnie jak reszta świata mam lekką obsesję na punkcie PinkPantheress - komentuje Anz. - Fantastycznie mi się pracowało nad przerobieniem jej głosu na własną modłę. Kiedy słuchałem tekstu, chciałem stworzyć nagranie, w którym historia podzielona będzie na dwie części, melancholijną i rozmarzoną, ale jednocześnie trochę beztroską i mroczną. No i oczywiście, taneczną. Super, że mogę się podzielić swoją wersją ze światem.

- Kiedy po raz pierwszy usłyszałem pasję PinkPantheress, poczułem wewnętrzną potrzebę by nieco pomajstrować przy jej utworze, a ona była na tyle uprzejma, że mi na to pozwoliła - opowaida Sam Gellaitry. - Oryginał jest piękny i zdecydowanie się wyróżnia, ale w mojej głowie usłyszałem alternatywną wersję z perkusyjnym motywem i pociętymi fragmentami, orkiestracją i syntezatorowym wokalem. Fantastycznie, że możecie usłyszeć moją wizję. Stworzenie tego kawałka, było dla mnie wielką przyjemnością.

W 2021 roku PinkPantheress podbiła Internet i świat. Pojawiła się na okładkach "CRACK Collections", "ES Magazine," a także została drugą artystką, która znalazła się w programie Spotify RADAR zarówno w edycji amerykańskiej jak i brytyjskiej.

Płyta "to hell with it" oryginalnie ukazała się w październiku 2021 roku.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 31 stycznia 2022 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca