Muzyka

Natalia Nykiel we współpracy z producentami Young Leosi

Natalia Nykiel opublikowała remiks numeru "Pętla".
Do premiery trzeciego albumu Natalii Nykiel zostały niecałe trzy tygodnie, a wokalistka postanowiła zaskoczyć swoich fanów i udostępniła remiks utworu "Pętla" przygotowany przez duet producencki PALMMANNY (Young Leosia, Żabson, Otsochodzi).

- Po otrzymaniu śladów oryginalnego utworu "Pętla" od Natalii pomyśleliśmy "okej, fajny, przyjemny w odsłuchu utwór z potencjałem na ciekawy remiks". Pierwsze próby remiksu zaczynaliśmy w stylu rapowo/trapowym, w którym czujemy się najlepiej, jednak po czasie stwierdziliśmy, że musimy pójść w innym kierunku - mówią PALMMANNY o swoim remiksie. - Naszym celem było, aby utwór stał się bardziej neutralny oraz trafił do szerszej grupy odbiorców. Finalnie zainspirowaliśmy się artystami oraz remiksami pochodzącymi ze Stanów Zjednoczonych w stylu edm/future bass, które okazało się strzałem w dziesiątkę. Testowaliśmy wiele rozwiązań tak, aby utwór miał pozytywny i energiczny feeling, jednak zachowując przy tym oryginalność tego remiksu, który wyróżnia się na tle innych. Tak właśnie powstałą "Pętla (Palmmanny remix)".

"Petla" to jeden z tych utworów, których elektroniczne dźwięki i przebojowa linia melodyczna mogą nas sprowokować do beztroskiego tańca lub głośnego śpiewania w samochodzie. Dopiero gdy wsłuchamy się uważniej w tekst takiego przeboju odkryjemy, że przyjemność dźwięku jest kluczem do drzwi, za którymi kryje się opowiedziany szeptem osobisty dramat. "Petla" to kolejny rozdział albumu "Regnum" będący zapisem konfrontacji Natalii z samą sobą w najtrudniejszym czasie. "Pętla" to wypowiedziane na głos lęki artystki zapisane w momencie, gdy muzyka nie tylko przestała przynosić ulgę, ale także przestała być ważna.
źródło: megafon.pl
przysłano: 2 lutego 2022 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca