Muzyka

Piotr Głowacki w klipie Bokka

Bokka zaprezentowała teledysk do numeru "Walk On A Wire".
W klipie do "Walk On A Wire" grają Alicja Wieniawa-Narkiewicz i Piotr Głowacki.

- Jesteśmy mega dumni z tego, co za chwilę obejrzycie - napisali muzycy na Facebooku. - I turbo wdzięczni fantastycznej młodej ekipie, która podjęła się dla nas tego zadania. Sory za długi post, ale targają nami emocje i musimy je z siebie wyrzucić. Maciej Aleksander Bierut i Karol Łakomiec to duet idealny. Jeden jest mózgiem, drugi oczami. Dzięki nim przez kilka miesięcy obcowaliśmy z pasją, talentem, wyobraźnią, szaleństwem, pracowitością i wiarą na najwyższych obrotach. Dziękujemy chłopaki! Nie wychodzimy z podziwu.

"Walk On A Wire" to kolejna zapowiedź nadchodzącego czwartego albumu zespołu Bokka. Płyta "Blood Moon" ukaże się 25 lutego z pomocą [PIAS] Recordings.

Wcześniej pojawiły się single "Blood Moon" i "How... It All Ends".

Bokka pojawili się nagle w 2013 prezentując pierwszy singiel "Town Of Strangers", który szybko zjednał im fanów oraz krytyków muzycznych, również za granicą (m.in. Pitchfork). Chcąc zwrócić uwagę słuchaczy głównie na prezentowaną muzykę, zdecydowali się nie zdradzać tożsamości członków zespołu oraz unikać obecności w mediach. Dziś - mają na koncie trzy albumy ("Bokka", "Don´t Kiss And Tell", "Life On Planet B"), wiele koncertów zagranych w Polsce oraz zagranicą.


źródło: megafon.pl
przysłano: 2 lutego 2022 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca