Muzyka

Mrozu pali w oknie

Mrozu prezentuje "Palę w oknie" - trzeci singiel zapowiadający nadchodzący album artysty.
W utworze "Złoto" Mrozu zafundował słuchaczom nostalgiczną wycieczkę do czasów dzieciństwa. W "Galácticos" udowodnił, że każdy może zagrać w najwyższej lidze. Teraz przyszła pora na "Palę w oknie", w którym artysta opowiada o frustrującej sytuacji, gdy bliska nam osoba, będąc w kłopotach, odmawia przyjęcia pomocnej dłoni.

W "Palę w oknie" warstwa muzyczna, współgrając z tekstem, rozwija się powoli, by przejść w oczyszczający refren. Nowy singiel Mroza to świetny przykład melancholijnego bangera, czyli utworu, który oddziałuje emocjonalnie na słuchaczy, ale jednocześnie sprawia, że nogi same rwą się do tańca.

- Klip opowiada historię dziewczyny, która w swoim zagubieniu wpada w pętlę odreagowania trudniejszego momentu w swoim życiu - mówi Mrozu. - To, czym kusi ją miasto nocą, daje tylko pozorną ulgę.

"Palę w oknie" doczekało się obrazka, który jest wizualną kontynuacją obranej w poprzednich singlach ścieżki. Szorstka stylistyka miejska przeplata się z miękkimi, stylizowanymi na lata 80. barwami. To wszystko, wraz z historią głównej bohaterki teledysku, zapętlonej w sieci rozterek i decyzji, sprawia że każdy w tej opowieści może odnaleźć cząstkę siebie.

Klip to dzieło ekipy H D S C V M, która odpowiedzialna była m.in. za obrazki do numerów Sokoła, Pezeta czy Białasa. To odważny krok ze strony Mroza. Doświadczona, aczkolwiek zakorzeniona w rapowej stylistyce numerów ekipa sprostała jednak powierzonemu zadaniu, czego efektem jest przejmująca i emocjonalna historia.

"Palę w oknie" zapowiada nadchodzący wielkimi krokami szósty, studyjny album artysty. Premiera krążka, nakładem wytwórni Universal Music Polska, zaplanowana jest na wiosnę tego roku.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 4 lutego 2022 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca