Muzyka

Halucynacje Regarda i Years Years

DJ i producent Regard połączył siły z Years & Years w nowym tanecznym hymnie "Hallucination".
Po wydaniu albumu Years & Years "Night Call", "Hallucination" jest mieniącym się bangerem, który podąża za udrękami niechcianej, pożądliwej starej miłości. Oddając się dźwiękowemu pejzażowi inspirowanemu synthpopowi lat 80., "Hallucination" jest uwydatnione przez zmysłowy wokal Olly´ego Alexandra z Years & Years, gdy ten śpiewa: "Nie próbuj mi zaimponować - wiem, że znowu zamierzasz mnie skrzywdzić".

- Napisałem "Hallucination" z Joelem Little w 2019 roku - mówi Olly Alexander. - Zainspirowałem się do napisania tego, gdy mój były próbował ponownie wejść w moje życie. Część mnie chciała ożywić romans, ale zbyt wiele się zmieniło i czułem się naprawdę zdezorientowany. Gdy spojrzałem na sytuację w określony sposób, cała sprawa wydawała się fałszywa, jakby była tylko jedną wielką iluzją. Znasz to uczucie, kiedy opadnie kurz i zastanawiasz się, czy cokolwiek z tego było prawdziwe? To właśnie to zainspirowało mnie do napisania utworu. Nie uważam go za anty-miłosną piosenkę, to raczej uczucie, które chciałem wyrazić. Wiem, że wiele osób wypaliło się w związkach, więc mam nadzieję, że odniosą się do tego tekstu. Nigdy nie mogłem znaleźć odpowiedniego miejsca na tę piosenkę, dlatego kiedy usłyszałem, że Regard się w nią zaangażował i zaczął nad nią pracować, bardzo się ucieszyłem. Uwielbiam nowe seksowne życie, które wniósł do tego utworu.

- Uwielbiałem pracować z Years & Years nad tym nowym singlem - dodaje Regard. - Głos Olly´ego ożywia piosenkę i naprawdę oddaje ideę, że piękno miłości jest podobne do lęku przed halucynacjami.

Nowy singiel (pierwsze tegoroczne wydanie Regarda) to kolejny przykład wszechstronności tego potężnego producenta, który eksperymentuje z tematami disco i synth-popu lat 80. Współpraca z Years & Years powiększa jego imponującą listę współpracowników, w tym RAYE, Troye Sivana, Tate McRae i ostatnio Kwabsa na ich singlu "Signals", będącym pierwszym wydawnictwem piosenkarza od 2015 roku.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 18 lutego 2022 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca