Muzyka

Maciej Balcar, Big Cyc i Pectus grają w Ostrowie dla Ukrainy

Ostrowscy artyści - Maciej Balcar i zespół Big Cyc, a także goście: grupy Pectus i Czarno-Czarni oraz polsko-ukraińska Dagadana wystąpią na koncercie charytatywnym "Ostrów dla Ukrainy".
Wydarzenie odbędzie się 7 marca w Arenie Ostrów. Wszyscy artyści bez wahania zgodzili się wystąpić w tym szczególnym koncercie. Maciej Balcar dodatkowo przystał na to, aby jego piosenkę "Pokochaj" wykorzystać w spocie telewizyjnym promującym wydarzenie.

Aby każdy mógł uczestniczyć w wydarzeniu oraz pomóc tak, jak tylko potrafi, na wszystkie miejsca obowiązują bilety w trzech kategoriach cenowych: 54 zł, 108 zł i 216 zł (w cenach zawarty jest VAT). Każdy mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego i regionu będzie mógł więc zakupić bilet, w takiej cenie, na jaką go aktualnie stać. Wszyscy polscy artyści oraz pracownicy stojący za tym wydarzeniem zrzekają się wszelkich dochodów, a całość zebranych środków przekazana będzie na pomoc Ukrainie.

Koncert odbędzie się 7 marca w Arenie Ostrów. Bilety na wydarzenie można kupić na www.biletserwis.pl. Dodatkowo wejściówki będzie można także nabywać w hali Arena Ostrów w najbliższy piątek w godzinach 12:00 - 16:00. Zapraszamy wszystkich, którym nieobojętny jest los Ukrainy i jej mieszkańców. W tych trudnych czasach musimy zawalczyć o dobro. Zróbmy to razem.
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 3 marca 2022 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca