Muzyka

Sanah z Anią Dąbrowską

Kolejna płyta Sanah zatytułowana "Uczta" to prawdziwa gratka dla fanów lirycznych kompozycji z przepięknymi tekstami. Wokalistka przedstawiła właśnie kolejną, którą nagrała z Anią Dąbrowską.
Na nadchodzącym albumie nie brakuje balladowych utworów, niosących w sobie potężny ładunek emocjonalny. Ujawniony właśnie "Baczyński (Pisz do mnie listy)" to tak właśnie oddziałująca kompozycja. Sanah i Ania Dąbrowska zinterpretowały wzruszający wiersz Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, a wszystko to na tle smyczków, fortepianu i z ozdobą w postaci partii trąbki.

Przed utworem "Baczyński (Pisz do mnie listy)" sanah ujawniła następujące piosenki z nadchodzącego albumu: "audi" z Mięthą (raper Skip i producent AWGS), "Tęsknię sobie" z Arturem Rojkiem, "Czesława" z Natalią Grosiak (m.in. Mikromusic), "Szary świat" z zespołem Kwiat Jabłoni, "Mamo tyś płakała" z Igorem Herbutem oraz "Sen we śnie" z Grzegorzem Turnauem.

Album "Uczta" to 11 utworów zaśpiewanych przez Sanah w duetach ze znakomitymi wokalistkami i wokalistami polskiej sceny.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 5 kwietnia 2022 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca