Muzyka

Kultowy album George a Michaela w nowej odsłonie

8 lipca ukaże się specjalna edycja płyty "Older" George'a Michaela.
Napisany, skomponowany i wyprodukowany przez George'a Michaela materiał na krążek "Older" ukazał go jako poszukiwacza nowych wartości w muzyce, kiedy to zastanawiał się nad swoim życiem, stratami i bólu. Ostatecznie triumfując dzięki sile miłości. "Older" to trzeci z kolei album George´a Michaela jako solowego artysty. Tworząc nowy materiał eksperymentował z nowymi stylami muzycznymi i poszerzał swoje artystyczne horyzonty. Okrzyknięty przez krytyków niepodważalnym triumfem, opowiada historię niezwykłego okresu w życiu człowieka, podczas podróży przez jedne z najbardziej burzliwych chwil w życiu zawodowym i osobistym. George zachował wszystkie swoje bolesne doświadczenia w niezwykle osobistym, płynącym z głębi serca materiale, jaki kiedykolwiek napisał.

Oryginalnie wydany 13 maja 1996 roku ikoniczny album "Older" zdobył pierwsze miejsce listy najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii, gdzie pozostał na szczycie przez trzy tygodnie. Kolejne 35 spędził w pierwszej dziesiątce listy. To właśnie z tego albumu pochodzą takie hity jak "Fastlove" oraz "Jesus To A Child", które również znalazły się na pierwszym miejscu list przebojów. "Older" odniósł niesamowity komercyjny sukces na całym świecie. Pokrył się sześciokrotną platyną w Wielkiej Brytanii, z kolei w 22 innych krajach otrzymał status platynowej płyty.

8 lipca ukażę się specjalna edycja albumu "Older" na podwójnym winylu, jak również w specjalnym boxie, który zawiera 3 płyty winylowe oraz 5 CD.

Tracklista LP:

LP 1:
Strona A:
1. Jesus to a Child
2. Fastlove, Pt. 1
3. Older

Strona B:
1. Spinning the Wheel
2. It Doesn't Really Matter
3. The Strangest Thing

LP 2:
Strona A:
1. To Be Forgiven
2. Move On
3. Star People

Strona B:
1. You Have Been Loved
2. Free


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 6 kwietnia 2022 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca