Muzyka

Debiut fonograficzny na Polskim rynku muzycznym jakiego nie było! Fuzja soulu i hip-hopu w wykonaniu Zuzy Baum!

Zuza Baum prezentuje swoje pierwsze oficjalne wydanie w postaci EP „Sny”. Płyta zapowiadana singlami „Awakening” czy „River” powstała we współpracy z polskimi producentami, takimi jak Bartek Leśniak, Tar$an, czy duetem producenckim Lofty x ciiicho. Krążek obnaża nie tylko wrażliwość artystki, ale także wielopłaszczyznowość jej sztuki oraz osobisty język muzyczny, który określić można jako fuzję soulu i hip-hopu. EP „Sny” pierwsze wydawnictwo artystki, w którym usłyszycie także język polski.

 

Zuza Baum - Awakening: 
 
Zuza Baum - River:
 

ZUZA BAUM to artystka, która nie ogranicza się do jednej roli. Jest wokalistką, tekściarką, flecistką oraz swoją własną producentką, co nadaje jej twórczości unikalny charakter. Jej muzyka to osobisty gatunek oparty na głębokich emocjach i autentyczności. 

 

Zuza o EP „Sny”: Ta płyta jest zbiorem niepasujących do siebie na pierwszy rzut oka utworów. Każdy z nich jest inny, każdy z nich odkrywa przed Tobą, drogi słuchaczu, inny element mnie. Każdy z nich to jakiś fragment mojej drogi, mojej przemiany. Każdemu z nich jestem niesamowicie wdzięczna, choć nie wszystkie wywołują uśmiech. Te wszystkie cegiełki zbudowały mnie, taką jaką jestem teraz: mocno czującą, ufającą ludziom i czasami naiwną. Stojącą przed Wami zupełnie nago w emocjonalności i mojej prawdzie. Zapraszam Cię do tej historii, mam nadzieję, że zostaniemy razem na długo. 

Odsłuch płyty:

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 24 listopada 2023 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca