Wywrota

Wakacje w Teatrze Muzycznym w Toruniu

Teatr Muzyczny latem nie zamyka swoich drzwi! Letnie kino, koncerty jazzowe, spektakle muzyczne – w wakacyjnej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie,

Już od 9 lipca wraca cykl Na dużym ekranie, czyli kino w Teatrze. W tym roku pokażemy nie tylko stare komedie muzyczne, ale też filmy dokumentalne i fabularne poświęcone Stanisławowi Ignacemu Witkiewiczowi - Witkacemu. 2015 rok został ogłoszony rokiem Witkiewiczów (ojca i syna), dlatego tym bardziej warto przypomnieć twórczość artysty bardzo z Toruniem związanego. Filmy będziemy wyświetlać w teatralnym ogrodzie w każdy czwartek od 9 lipca do 27 sierpnia o g. 20:00. W przypadku niepogody seanse przeniesione będą do Sali teatralnej. Szczegółowy  repertuar kina znajduje się na stroniewww.teatrmuzyczny.torun.pl. Wstęp wolny.

 

W wakacje w ramach cyklu „Jazz w Pałacu” zagrają Jerzy Małek Group (22 lipca w OSP w Nieszawie), Trio Herdzin/Bogdanowicz/Biskupski w koncercieSeriale seriale (22 lipca w Teatrze Muzycznym) oraz Krzysztof Ścierański New Quartet (29 sierpnia).  18 i 19 lipca Anna Sroka-Hryń i Włodzimierz Nahorny w spektaklu Lady Day w Emerson Bar & Grill przypomną losy Billie Holiday - artystki, której twórczość odegrała niezwykłą rolę w rozwoju muzyki jazzowej. Z kolei 15 sierpnia zobaczymy Ciao Ciao Bambina - spektakl muzyczny inspirowany życiem Marino Mariniego, to  podróż przez historię włoskiej piosenki.

 

Bilety na wydarzenia (poza spektaklem Ciao Ciao Bambina)  w promocyjnej, wakacyjnej cenie 30 zł do nabycia w Biurze Obsługi Widza, a także przez Internet.

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 6 lipca 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca