Wywrota

Biznes i rozrywka w jednym miejscu

W Polsce znajdziemy wiele ciekawych miejsc na spotkania biznesowe, konferencje czy imprezy firmowe. Wiele z nich to kompleksy, które obok sal konferencyjnych oferują również wiele atrakcji. Oto kilka z nich:


Poznań, Termy Maltańskie


Mieszkańcy Poznania doskonale znają to miejsce, gdyż Termy Maltańskie nad brzegiem Jeziora Maltańskiego to największy i najnowocześniejszy kompleks rekreacyjno-sportowy w naszym kraju. Na jego terenie jest aż 18 basenów sportowych i rekreacyjnych, a także liczne sauny i gabinety SPA. Kompleks posiada ciekawe sale konferencyjne, w tym Salę Mistrzowską z widokiem na halę Basenów Sportowych czy ogromną Salę Olimpijską o powierzchni 790 m².


Galiny, Pałac i Folwark Galiny


Pałac i Folwark Galiny to zabytkowy renesansowy pałac z XVI wieku. Jego liczne zalety to między innymi malownicze położenie w parku krajobrazowym, przeciętym krętym korytem rzeki Pisy, 300ha urozmaiconych terenów rekreacyjnych, szkoła jazdy konnej, jedno z najlepszych w Polsce SPA, Łaźnie Rzymskie czy Ogród Medytacji. Konferencje można natomiast zorganizować w jednej z 5 sal z zachowanymi zabytkowymi elementami architektury i indywidualnym wystrojem lub pod …namiotem.

Warszawa, Pałac Kultury i Nauki


Pałac Kultury i Nauki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Polsce, wielu turystów właśnie od niego zaczyna zwiedzanie stolicy. Jest to największe miejsce kongresowe w Warszawie. Do dyspozycji organizatorów jest 21 sal o różnej pojemności i powierzchni. Równie dobrze można w Pałacu Kultury i Nauki przeprowadzić konferencję na pół tysiąca osób, jak i małe kameralne spotkanie.


Wieliczka, Folwark Zalesie

 

Folwark Zalesie wybudowany został na wzgórzu, z którego otwiera się panorama na całe Beskidy, Babią Górę, Zalew Dobczycki i Tatry. Budynki folwarczne otoczone są natomiast przez lasy, pola i łąki. Piękne widoki to nie jedyne atuty Folwarku Zalesie - położony jest zaledwie 10 kilometrów od słynnej Kopalni Soli w Wieliczce i 25 kilometrów od Rynku Głównego w Krakowie. Obiekt oferuje miejsca noclegowe oraz sześć klimatyzowanych sal konferencyjnych, z których największa (Sala Maneż) posiada antresolę o powierzchni 500 m2 oraz scenę. W tej sali może zasiąść nawet 800 osób.
 

Łódź, Centrum Biznesowe Faktoria

 

Centrum Biznesowe Faktoria należy do ciekawszych obiektów w Łodzi. Położone jest w samym centrum miasta, w sąsiedztwie Galerii Łódzkiej i ul. Piotrkowskiej. Centrum Biznesowe stworzono na bazie istniejącej architektury fabrykanckiej sprzed ponad 100 lat. Obecnie w pięknych wnętrzach o podwyższonym standardzie znajdują się wyposażone w profesjonalny sprzęt sale konferencyjne oraz pomieszczenia biurowe. Największa sala biznesowa posiada powierzchnię 114 m2, maksymalnie może pomieścić 95 osób.

Zdjęcia


aplit

aplit

39 wlkp
3 artykuły


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 grudnia 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca