3. Festiwal Kulinarny Smaki Prahy – edycja zimowa

3. Festiwal Kulinarny
Smaki Prahy – edycja zimowa


 

Powracamy ze smakowitym festiwalem, który odbędzie się w dniach od 22 do 24 stycznia na holu kina Praha. „3. Festiwal Kulinarny Smaki Prahy” to cykliczne wydarzenie, które będzie miało swoją kontynuację również w wiosnę, lato oraz jesień. Przez 3 dni będziemy doznawać rozkoszy podniebienia, kosztując rozmaitych wspaniałości.

 

Istnieje przekonanie, że najlepszą porą targów śniadaniowych jest lato, natomiast miejsce koniecznie musi być zlokalizowane na świeżym powietrzu. Nic bardziej mylnego! Kino Praha wychodzi naprzeciw wszystkim smakoszom targów śniadaniowych na trawie i kusi nową formułą kulinarnych spotkań! Przez 3 dni festiwalowe elegancki, jasny, przestronny hol kina zamieni się w gastronomiczną mekkę, a profesjonalnie wyposażona sala kinowa kusić będzie filmowymi nowościami.

 

„3. Festiwal Kulinarny Smaki Prahy – edycja zimowa” udowodni, że zima wcale nie musi być taka sroga! Na targu kulinarnym zasmakujecie się w pysznościach przygotowanych przez naszych wystawców, a na ekranie będziecie mogli zobaczyć filmowe nowości.

Festiwal odbędzie się weekend! W piątek 22 stycznia targ kulinarny na holu kina będzie czynny od godz.17.00, natomiast zarówno w sobotę jak i w niedzielę zapraszamy od godz. 14.00!

 

Będziemy gościć różnorodne knajpki, restauracje, firmy posiadające bardzo ciekawe i bardzo smaczne produkty, w sam raz dla smakoszy. Zapraszamy wszystkich smakoszy na „3. Festiwal Kulinarny Smaki Prahy – edycja zimowa” w Kinie Praha!  

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 stycznia 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło