Wywrota

Pożyczki bez opłat - dlaczego pożyczkodawcy się na to decydują?

Przeglądając oferty pożyczek pozabankowych, czyli tych udzielanych przez firmy pożyczkowe konsumentom, łatwo można znaleźć oferty chwilówek za darmo. To pożyczki promocyjne, które udzielane są wyłącznie nowym klientom firm pożyczkowych. Jak to się dzieje, że firma działająca w warunkach komercyjnych chce udostępniać swój kapitał komuś, z kim ma po raz pierwszy do czynienia?

Budżet marketingowy

Istnieje wiele form reklamy i promocji działalności firmy pożyczkowej. Można posłużyć się marketingiem internetowym, tworząc znakomitą stronę WWW pożyczkodawcy i pozycjonując ją w wyszukiwarce internetowej pod pożądane frazy, takie jak na przykład pożyczka za darmo czy pożyczka bez BIK. Dobre efekty daje mailing, a także umieszczanie linków sponsorowanych w wyszukiwarce i na stronach partnerskich, pisanie artykułów sponsorowanych, prowadzenie bloga firmowego czy publikacja bannerów reklamowych.

Można reklamować się w przestrzeni publicznej, w formie outdoor - na zewnątrz lub w formie indoor - wewnątrz, wykorzystując do tego celu ulotki, plakaty, billboardy i innego rodzaju reklamy w formie tradycyjnej.

Firma pożyczkowa może przeznaczyć budżet marketingowy też na promocję bezpośrednią swojej działalności i zachęcić nowych klientów do sprawdzenia jej pożyczek. Taki cel mają pożyczki bezpłatne, które są dostępne w licznych firmach pożyczkowych. Ich listę bez problemu znajdziemy w wyszukiwarce internetowej - na przykład na stronie Pozyczkolog.pl, oznaczając opcję wyszukiwania „darmowa pożyczka”. To okazja, aby sprawdzić, jak ułoży się współpraca z danym pożyczkodawcą.

Czy pożyczka darmowa rzeczywiście nie pociąga za sobą kosztów?

Potencjalnemu pożyczkobiorcy, którzy nigdy wcześniej nie nawiązywał współpracy z firmą pozabankową, często trudno jest uwierzyć, że taki podmiot może mu pożyczyć pieniądze bez dodatkowych kosztów - odsetkowych lub pozaodsetkowych. Tak jednak jest w rzeczywistości, czego dowodzą sprawdzone przez wielu klientów oferty bezpłatnych pożyczek w firmach:

  • Moneyman.pl - pożyczka w kwocie od 100 zł do 4000 zł na okres od 30 do 61 dni,
  • NetCredit - pożyczka w kwocie od 300 zł do 3000 zł na okres od 14 dni do 30 dni,
  • Extraportfel.pl - pożyczka w kwocie od 100 zł do 3000 zł na okres od 5 do 45 dni,
  • Wandoo - pożyczka w kwocie od 300 zł do 2500 zł na okres od 10 do 30 dni,
  • HaloPożyczka - pożyczka w kwocie od 500 zł do 2000 zł na okres od 7 do 30 dni,
  • Lendon.pl - pożyczka w kwocie od 100 zł do 3000 zł na okres od 5 do 45 dni,
  • Filarum.pl - pożyczka w kwocie od 100 zł do 1000 zł na okres od 1 do 30 dni.

Warunkiem tego, żeby pierwsza pożyczka chwilówka udzielona przez firmę pożyczkową pozostała bezpłatna, a jej RRSO wynosiło 0 proc. jest to, aby pożyczkobiorca spłacił ją w terminie wskazanym w umowie pożyczkowej. W przeciwnym wypadku naraża się na naliczenie pewnych kosztów.


przysłano: 26 września 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca