Wywrota

Drewutnie metalowe - stojak na drewno kominkowe - doskonała wentylacja opału

Stojak na drewno to idealna opcja dla wszystkich, którzy w rozsądny sposób chcą przechowywać opał kominkowy. Dzięki temu rozwiązaniu nasze drewno do kominka będzie dobrze wentylowane i nie straci na jakości. Najnowsze modele stojaków GRAB 2 i GRAB 1 dzięki pokrowcom sprawdzą się nawet w czasie trudnych warunków atmosferycznych.

Odpowiednie warunki przechowywania drewna

Wielu z nas ceni sobie możliwość spędzenia wieczoru w domowym zaciszu przy rozpalonym kominku. Aby korzystać z tych przyjemności, musimy zadbać o odpowiednie warunki przechowywania drewna. Podstawową właściwością drewna kominkowego powinno być solidne wysuszenie. Właśnie dlatego wentylacja okazuje się tak istotna. Bardzo często skupiamy się na wyborze drewna dobrego gatunkowo, które zapewni korzystne spalanie, ale zapominamy, że nawet wysoka jakość materiału może zostać zmarnowana z powodu złego przechowywania. Mokre drewno nie tylko słabo się pali, ale również produkuje znacznie więcej dymu, którego wolelibyśmy uniknąć paląc w kominku. Jeśli nie zabezpieczymy naszego opału w odpowiedni sposób, ciężko nam będzie później doprowadzić je do stanu efektywnej używalności. Drewno kominkowe powinno być odizolowane od gleby, z której może pobierać wilgoć, ale równocześnie powinno mieć możliwość swobodnego odprowadzania wody, która będzie gromadziła się na dnie stosu i mogłaby doprowadzić do gnicia. Stojak na drewno dzięki swojej konstrukcji idealnie nadaje się do przechowywania drewna kominkowego, ponieważ zapewnia jego optymalną wentylację. W zestawie dostępne są również pokrowce, które zabezpieczą nasz opał przed deszczem i śniegiem, nawet jeśli nie mamy możliwości ustawienia stojaka pod zadaszeniem.

Stojaki na drewno - porządek gwarantowany

Stosy drewna zalegające w ogrodzie lub różnego rodzaju składzikach często psują efekt estetyczny danej przestrzeni. Stojaki na drewno GRAB 2 i GRAB 1, które możemy stosować zarówno na zewnątrz, jak i jako element wyposażenia wnętrza, przyczyniają się do utrzymania porządku. Drewno kominkowe umieszczone na stojakach prezentuje się znacznie korzystniej i bardziej profesjonalnie. Znika wrażenie nieładu i chaosu. Dodatkowo stojaki GRAB 2 i GRAB 1 zaprojektowane są w taki sposób, aby współgrały z różnymi stylami wnętrz. Ich uniwersalny charakter sprawia, że bez trudu dopasujemy je do dowolnej przestrzeni.

Wysoka jakość produktu

Stojaki GRAB 2 oraz GRAB 1 wyróżniają się na tle konkurencji nie tylko praktycznym i ciekawym projektem, ale również jakością wykonania. Oba modele produkowane są ze stali nierdzewnej, która jest odporna na złe warunki atmosferyczne. Stojaki na drewno dostępne są sklepie ePraktyk.pl, które dzięki wytrzymałości materiału, nie tracą na jakości wraz z upływem czasu. Ponadto ich złożenie jest intuicyjne i nie wymaga większego wysiłku. W naszej ofercie stojaki występują w dwóch rozmiarach, które można dopasować do własnych potrzeb. Oba zapewniają optymalne warunki przechowywania drewna i świetnie prezentują się w każdych okolicznościach.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
Jacek z Wrocław
Jacek z Wrocław 9 grudnia 2019, 13:02
mam i polecam, super !
Joanna
Joanna 9 grudnia 2019, 13:03
świetna jakość, super się prezentują stojaki na drewno z pokrowcem.
Michał klos
Michał klos 10 grudnia 2019, 12:50
stojaki na drewno jakich mało, lepsze od drewutnie
źródło: 777
przysłano: 7 grudnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca