Podróże

Abonament Volvo

Jeżeli interesujesz się kupnem auta to zapewne rozważasz różne opcje finansowania. Jedną z coraz chętniej wybieranych form jest abonament. W tym artykule chcemy poruszyć temat abonamentu Volvo. Dzisiaj praktycznie wszystkie usługi dostępne są w abonamencie, również motoryzacja postanowiła wprowadzić taką formę rozliczania. Dzięki temu klienci mogą wybierać spośród kredytu, leasingu, wynajmu długoterminowego, abonamentu czy naturalnie płatności jednorazowej. Temat tego, która forma finansowania jest najkorzystniejsza jest poruszany w wielu artykułach, ale prawda jest taka, że każda jest kierowana do nieco innego nabywcy.

Abonament Volo - proste zasady

Co takiego przemawia za Abonamentem Care by Volvo? Prawdopodobnie pierwszym i najważniejszym aspektem jest początkowa wpłata własna, która wynosi 0%. Bez inwestowania własnych środków można wejść w posiadanie luksusowych aut Volvo, które mają wiele do zaoferowania. W podstawowej wersji abonamentu umowa określa roczny limit kilometrów na 20 tys. kilometrów co w zupełności pokrywa wymagania zdecydowanej większości osób. Jeżeli jednak chcemy, mamy możliwość wybrania umowy abonamentowej z limitem 30 000 kilometrów.

 

Abonament to przede wszystkim wygoda, wynikająca głównie z aspektów serwisowania auta. Przegląd okresowy następuje co 12 miesięcy albo po pokonaniu rocznego limitu kilometrów w zależności co nastąpi wcześniej. Bardzo fajną opcją jest to, że nie musimy osobiście dostarczać auta na przegląd. Samochód może zostać odebrany przez pracownika Dealera, z którym została podpisana umowa i po wykonaniu przeglądu auto jest odstawiane pod wskazany adres. Co chyba jeszcze istotniejsze, spłacając ratę abonamentu masz zapewnione pokrycie kosztów przeglądu oraz wymiany materiałów eksploatacyjnych. Również ewentualna pomoc w razie awarii nie będzie wiązać się z dodatkowymi kosztami.

 

Z abonamentu Volvo mogą skorzystać zarówno osoby fizyczne jak i firmy. Wśród dodatkowych usług, o których warto wspomnieć jest bezpłatna aktualizacja oprogramowania auta czy możliwość kontaktu z osobistym technikiem serwisowym.

Auta w abonamencie Volvo

Volvo produkuje auta klasy premium, które potrafią zachwycić już gdy się na nie patrzy, a prawdziwy kunszt projektowania docenia się już w środku auta. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że najnowsza gama aut Volvo to projekty bardzo dobrze przemyślane i zaprojektowane w skandynawskim stylu. Nie spodziewaj się tu ekstrawaganckich rozwiązań, każda linia i przetłoczenie ma swoje miejsce, w którym bardzo dobrze pasuje.

Przykładem auta, które nie ma konkurencji jest Volvo XC90, najbardziej nagradzany SUV w historii. Z zewnątrz, elegancki i dyskretny, w swoim wnętrzu ergonomiczny i komfortowy. Skandynawowie cenią sobie praktyczne rozwiązania, dlatego liczba przycisków i innych elementów, które mogą rozpraszać kierowcę została zredukowana do minimum. Każdy model najnowszej generacji w centralnej części deski rozdzielczej montowany ma duży dotykowy panel, który służy do zarządzania wieloma elementami auta. 

 

O komfort osób podróżujących w autach Volvo dbają najwyższej jakości materiały oraz wygodne fotele. Volvo stawia również na ekologię i wśród różnych wersji silnikowych znajdziesz wszystkie modele z napędem Plug-in Hybrid. Takie rozwiązanie pozwala podróżować z zerową emisją spalin na dystansie kilkudziesięciu kilometrów. Dokładny zasięg różni się w zależności od modelu, ale zasadniczo są to zbliżone liczby. Dodatkowy napęd elektryczny to nie tylko troska o ekologię, ale również mniejsze rachunki na stacji benzynowej.

Abonament Volvo w Auto-Boss

Zachęcamy do zapoznania się z abonamentem Volvo w Auto-Boss, Autoryzowanym Dealerze Volvo. W Salonach Auto-Boss znajdą Państwo pokaźną gamę aut dostępnych od ręki w tym również samochody gotowe do wypożyczenia na zasadach abonamentu. Specjaliści Auto-Boss wytłumaczą dokładnie zasady na jakich działa abonament i rozwieją wszelkie wątpliwości.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 1 sierpnia 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca