Gramy #6. Planszówki dla każdego z Fanami Gier | Empik Arkadia

Lato tego roku zapowiada się szczególnie obiecująco dla pasjonatów gier planszowych. Już 3 lipca w salonie Empik Arkadia odbędzie się szóste spotkanie z cyklu „Gramy”. Fani planszówek będą mogli przetestować nowości i poznać klasyki. Rywalizacja pobudzi rozleniwione upałami szare komórki i pozwoli na chwilę relaksu wśród graczy podzielających te same zainteresowania.

 

Zdawać by się mogło, że w czasach zdominowanych przez multimedia, prym wśród odbiorców w każdym wieku wiodą gry komputerowe. Jednak planszówki cieszą się nieustającym zainteresowaniem. Mają rzeszę fanów, którzy doceniają nie tylko ich różnorodny świat, pełen łamigłówek i logicznych zagadek, ale też szansę na świetną zabawę w doborowym towarzystwie i bezpośrednią interakcję z innymi pasjonatami, której nie gwarantują gry komputerowe. 

 

Wystarczy szybki rzut oka na sklepowe półki z planszówkami, by przekonać się, że ich bogactwo tematyczne jest olbrzymie. Każda dziedzina życia, wiedzy, sztuki i rozrywki została zaadaptowana na grę. Dzięki swojej wielowymiarowości planszówki mają nie tylko walor rozrywkowy, ale także edukacyjny. Uczą dyscypliny, przestrzegania zasad, a nawet empatii. Pomagają też kształtować umiejętności analizowania i logicznego myślenia.

od: 3 lipca 2019, 18:00
do: 3 lipca 2019, 21:00 Empik Arkadia
Warszawa

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
201 wyświetlenie
przysłano: 25 czerwca 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło