Teatr

Nocne Granie w Arenie Gliwice

Arena Gliwice oraz Ludiversum, planszówkowa kawiarnia, zapraszają na cieszące się coraz większą popularnością gliwickie, nocne spotkania przy grach planszowych. Najbliższe odbędzie się 5 lipca, w godz. 17.00-01.00

Sezon letni warto rozpocząć od podróży! W odległe przestrzenie średniowiecznej Francji będzie można udać się podczas rozgrywki w Carcassonne. Teren rozciągający się od urwistych wzgórz Edynburga, aż po słoneczne nabrzeża Stambułu stanie otworem, dla tych, którzy poznają fabułę gry Wsiąść do Pociągu. Można podróżować, nie ruszając się z miejsca! Wystarczy odrobina wyobraźni i pełna znakomitych gier planszowych biblioteka Areny Gliwice.

Na uczestników wydarzenia czekać będą atrakcje w postaci dostępu do biblioteki ponad 500 różnych gier, pomocnych animatorów tłumaczących zasady, wspaniałych współgraczy i świetnej zabawy. Spotkania przy planszy to znakomita odskocznia od codzienności, zdrowa rywalizacja i doskonały sposób na budowanie więzi między ludźmi.

W to upalne lato warto dodać, że rozgrywki odbywają się w klimatyzowanej przestrzeni Areny Gliwice, o nocnej porze... Zapowiada się długa rozgrywka, dlatego podczas Nocnego Grania czynna będzie kawiarenka, w której dostępne będą: kawa, herbata, czekolada, zimne napoje, ciasta, a także coś na ciepło. Przybywajcie!

Współpraca: Gliwickie spotkania RPG, Stowarzyszenie Gier Planszowych Gambit oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach.

Wejście: od strony HOLU C, należy wejść po głównych schodach prowadzących do Holu C, a następnie u ich szczytu skierować się w prawo do bocznego wejścia.

 

od: 5 lipca 2019, 18:00
do: 6 lipca 2019, 01:00 Arena Gliwice, ul. Akademicka 50, 44-100 Gliwice
Gliwice

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 3 lipca 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca