Sztuka

Zoom na zapobieganie zagrożeniom - Europejski Konkurs Fotograficzny

Europejska Agencja Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy (EU-OSHA) zachęca profesjonalistów i amatorów do wzięcia udziału w drugiej edycji prestiżowego konkursu fotograficznego. Tematem przewodnim jest zapobieganie ryzyku w miejscach pracy. Prace można wysyłać do 31. sierpnia b.r. Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 3 000 Euro.

 

Organizując konkurs, EU-OSHA postawiła nacisk na budowanie świadomości zapobiegania ryzyku i zagrożeniom w pracy. Jury, w składzie którego zasiądą europejscy specjaliści od fotografii wraz z ekspertami BHP, będzie oceniało nadesłane propozycje pod kątem oryginalności, kreatywności i zachowania uniwersalnego przekazu konkursu. Najwyżej punktowane będą prace, przedstawiające pozytywne aspekty zapobiegania ryzyku w miejscach pracy.

 

Na trzech zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe (odpowiednio 3 000, 2 000 i 1000 Euro). W tym roku EU-OSHA postanowiła też przyznać specjalną nagrodę za najlepsze zdjęcie, wykonane przez fotografa poniżej 21 roku życia. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi w dniach 22-23 listopada b.r. w Bilbao (Hiszpania).

 

Więcej informacji:

Oficjalna strona konkursu: http://osha.europa.eu/pl/about/competitions/european-photo-competition-2011

Facebook: http://www.facebook.com/euoshaphotocompetition

Flickr: http://www.flickr.com/photos/eu-osha-photocompetition


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 28 grudnia 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca